Everest EWR-4G03 Router

Bağlantı Teknolojisi:
4G
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Everest EWR-4G03 Router Fiyatları

Everest EWR-4G03 300Mbps 2.4Ghz Wifi 1xWan Wireless Router -

Satıcı: Segment Store

2.141,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2141.00
Everest Ewr-4G03 4G Lte Wi-Fi Router Sım Kart Girişli 300 Mbps 2.4Ghz Wan/Lan Portlu Kablosuz Yönlendirici

Satıcı: Anka Bilgisayar

2.162,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2162.30
Everest EWR-4G03 300Mbps 2.4Ghz Wifi 1xWan Wireless Router -

Satıcı: 7Kat

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2249.00
Everest Ewr-4G03 300Mbps 2.4Ghz Wifi 1Xwan 1Xlan 1X Sim Card 4G Lte Wireless Router

Satıcı: Hepsiburada

2.384,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 2384.75
Everest Ewr-4G03 4G Lte Wi-Fi Router Sım Kart Girişli 300 Mbps 2.4Ghz Wan/Lan Portlu Kablosuz Yönlendirici

Satıcı: Zemheri Alışveriş

2.421,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2421.90
Everest EWR-4G03 4G LTE Wi-Fi Router SIM Kart Girişli 300 Mbps 2.4Ghz WAN/LAN Portlu Kablosuz Yönlendirici

Satıcı: Gür Elektronik

2.804,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2804.52
Ayt Everest EWR-4G03 4G LTE Wi-Fi Router SIM Kart Girişli 300 Mbps 2.4Ghz WAN/LAN Portlu Kablosuz Yönlendirici

Satıcı: pazareyle

2.828,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 2828.12
Zemheri Everest EWR-4G03 4g Lte Wi-Fi Router Sım Kart Girişli 300 Mbps 2.4ghz Wan/lan Portlu Kablosuz Yönlendirici - Beyaz

Satıcı: zemheri

2.940,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 2940.12
Everest Ewr-4G03 300 Mbps 2.4 GHz Wifi 4G LTE Wireless Router 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 2999.00
Everest EWR-4G03 4G LTE Wi-Fi Router SIM Kart Girişli 300 Mbps 2.4Ghz WAN/LAN Portlu Kablosuz Yönlendirici

Satıcı: MEDIAMARKT

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3000.00

Everest EWR-4G03 Router Fiyat Geçmişi

Everest EWR-4G03 Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 2 adet
• Ethernet Özelliği 2xRJ45 (0.1Gb)
• WAN Var

Everest EWR-4G03 Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı modemler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.