Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Acer Nitro XF270 X1 UM.HX0EE.101 27" 1 Ms FHD Yukarı Aşağı Asansörlü IPS 200 Hz Oyuncu Monitörü - yok - Siyah
Satıcı: VPBİLİSİM | 4 yorum
5.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 5399.00
Acer 27" Ips Xf270 Xf270X1 Um.Hx0Ee.101 1Ms 180Hz Hdmı-Dp Gamıng Monitör Satıcı: Nepal Bilişim
7.080,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 7080.03
Acer Nitro XF270 UM.HX0EE.101 Oyuncu Monitörü 27" (69cm) FHD Kenar Çerçevesiz IPS 1920x1080 180HZ(200Hz OverClock) 1MS(VRB) 250nits2HDMI DP HDR10 FreeSync Siyah Satıcı: Nepal Bilişim
7.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
3 7899.00
Acer 27" IPS UM.HX0EE.101 1ms 180hz Hdmı-Dp Gamıng Monitör - 180 Hz. 1Ms - Siyah
Satıcı: HomeTech World
11.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 11890.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
DÖKÜMAN & YAZILIM