3.9 (3 oy) / Yorum Yaz

AOC 25G4SXU Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

AOC 25G4SXU Monitör Fiyatları

Aoc 25G4sxu 24,5" 310 Hz 0,3 Ms Freesync Pivot Yükeklik Ayarlı Fast Ips Oyuncu Monitörü(Ölü Pixel) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: APTEK

7.314,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 7314.10
AOC 25G4SXU 24.5" 0.3 ms Full HD Pivot IPS 310 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: Prime

8.182,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 8182.02
Aoc 25G4sxu 24.5 0.3 Ms Full Hd Pivot Ips 310 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: tulparlife

8.265,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 8265.00
AOC 25G4SXU 24.5" 0.3 ms Full HD Pivot IPS 310 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: Aptek Teknoloji

8.907,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 8907.17
AOC 25G4SXU 24,5" 310 Hz 0,3 ms GSync Pivot Yükeklik Ayarlı HDR400 Fast IPS Oyuncu Monitörü

Satıcı: Amazon.com.tr

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 9009
Aoc 25G4SXU 24.5" 310Hz 1ms HDMI Dp G-Sync Adaptivesync Pivot HDR10 Fhd Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Aptek | 36 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 8999.00
Aoc 25G4SXU 24.5" 310Hz 1ms HDMI Dp G-Sync Adaptivesync Pivot HDR10 Fhd Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 36 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 8999.00
Aoc 24.5" 310Hz 1ms HDMI DP G-Sync AdaptiveSync Pivot HDR10 FHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Aptek Teknoloji

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 8999.00
Aoc 25G4SXU 24,5" 310 Hz 0,3 MS Freesync Premium Full HD Pivot Yükeklik Ayarlı Fast IPS Oyuncu Monitörü

Satıcı: AptekTeknoloji | 1 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 8999.00
AOC 25G4SXU 24.5" 310Hz 1ms HDMI DP G-Sync AdaptiveSync Pivot HDR10 FHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Aptekteknoloji

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 8999.00
AOC 25G4SXU 24,5″ 310 Hz 0,3 ms GSync Pivot Yükseklik Ayarlı HDR400 Fast IPS Oyuncu Monitörü 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 8999.00
Aoc 24.5" 310Hz 1ms HDMI DP G-Sync AdaptiveSync Pivot HDR10 FHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 9000.00
Aoc 24.5" 25G4SXU 0.3ms 310Hz HDMI,DisplayPort Adaptive sync Fast IPS Full HD Gaming Monitör 8.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

14 sn önce

13 9009
Aoc 25G4SXU 24,5" 310 Hz 0,3 MS Freesync Premium Full HD Pivot Yükeklik Ayarlı Fast IPS Oyuncu Monitörü

Satıcı: incehesap

9.395,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 9395.10
Aoc 25G4sxu 24.5" 310Hz 1Ms Hdmı Dp G-Sync Adaptivesync Pivot Hdr10 Fhd Fast Ips Gaming Monitör

Satıcı: ylmzhome

18.385,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 18385.00

AOC 25G4SXU Monitör Fiyat Geçmişi

AOC 25G4SXU Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

AOC 25G4SXU Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 4
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -3.5 º
• Tilt Aralığı (+) +21.5 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 560.1 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 498.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 207.6 mm
• Ekran Genişliği 560.1 mm
• Ekran Yüksekliği 324.8 mm
• Ekran Derinliği 52.1 mm
• Ekran Ağırlığı 2.9 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.71 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 38 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri AOC G4
• Barkod (EAN) 4038986182577

AOC 25G4SXU Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.