4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

AOC Agon Pro AG276QZD2 Monitör Fiyatları

AOC AGON PRO 26.7" AG276QZD2 240Hz 0.03ms HDMI DP AdaptiveSync Pivot HDR True Black 400 QHD QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: Aptek Teknoloji

29.692,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 29692.88
AOC Agon Pro AG276QZD2-27 inç QHD OLED Monitör, 240 Hz, 0,03 ms GtG, FreeSync Premium Pro, Com.G-Sync, HDR400 (2560x1440, 2X HDMI 2.1, DisplayPort, USB Hub) Siyah

Satıcı: APTEK_TEKNOLOJİ

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 30009
AOC AG276QZD2 27"280Hz 0,03ms HDR 400 RGB Yükseklik Ayarlı Pivot 2K QD OLED Gaming Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 29999.00
AOC AGON PRO 26.7" AG276QZD2 240Hz 0.03ms HDMI DP AdaptiveSync Pivot HDR True Black 400 QHD QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: Aptekteknoloji

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 29999.00
Aoc AGON 26.5" AG276QZD2 0.03ms 280Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync QD-OLED 2K Gaming Monitör 34.640,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 34650
Aoc Agon Pro 26.7" Ag276qzd2 240Hz 0.03Ms Hdmı Dp Adaptivesync Pivot Hdr True Black 400 Qhd Qd-Oled Gaming Monitör

Satıcı: APTEK

37.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 37999.10
AOC AGON PRO 26.7" AG276QZD2 240Hz 0.03ms HDMI DP AdaptiveSync Pivot HDR True Black 400 QHD QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: Erenler Ticaret

59.885,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 59885.37

AOC Agon Pro AG276QZD2 Monitör Fiyat Geçmişi

AOC Agon Pro AG276QZD2 Monitör Temel Özellikleri

Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

AOC Agon Pro AG276QZD2 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.2 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 2
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +25 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 609.3 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 525.6 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 228.9 mm
• Ekran Genişliği 609.3 mm
• Ekran Yüksekliği 350.6 mm
• Ekran Derinliği 74.4 mm
• Ekran Ağırlığı 5.2 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.7 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 29 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 29 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

AOC Agon Pro AG276QZD2 Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

AOC Agon Pro AG276QZD2 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.