4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

AOC Q27G42XE Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

AOC Q27G42XE Monitör Fiyatları

Aoc 27" Q27g42xe 180Hz 1Ms Hdr 10 Fast Ips Qhd Gaming Monitör(Ölü Pixel) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: APTEK

6.459,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

1 6459.10
Aoc Outlet 27''Q27G42Xe 180Hz 1Ms Hdr 10 Fast Ips Qhd Gaming Monitör(Ölü Pixel) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Aptek Outlet

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 6799.00
Aoc 27" Q27G42XE 180Hz 1ms Hdr 10 fast IPS Qhd 2560 x 1440 LCD Monitör - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 15 yorum

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 8599.00
AOC 27" Q27G42XE 180Hz 1ms HDR 10 Fast IPS QHD Gaming Monitör

Satıcı: Aptek Teknoloji

8.511,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 8511.26
Aoc 27" Q27G42XE 180 Hz 1 MS Hdr 10 Fast IPS QHD Gaming Monitör

Satıcı: AptekTeknoloji

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 8599.00
AOC 27" Q27G42XE 180Hz 1ms HDR 10 Fast IPS QHD Gaming Monitör

Satıcı: Aptekteknoloji

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 8599.00
AOC Q27G42XE 27″ 180 Hz 0,5ms FreeSync 2K HDR10 Fast IPS Gysnc Oyuncu Monitörü 8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 8599.00
Aoc 27" Q27G42XE 180Hz 1ms Hdr 10 fast IPS Qhd 2560 x 1440 LCD Monitör - Siyah

Satıcı: Aptek | 15 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 9999.00
Aoc 27" Q27G42XE 1ms 180Hz HDMI,DisplayPort G-Sync Fast IPS 2K Gaming Monitör 8.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 8609
AOC 27" Q27G42XE 180Hz 1ms HDR 10 Fast IPS QHD Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

8.779,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 8779.82
Aoc 27" Q27G42XE 180 Hz 1 MS Hdr 10 Fast IPS QHD Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

8.981,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 8981.10

AOC Q27G42XE Monitör Fiyat Geçmişi

AOC Q27G42XE Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

AOC Q27G42XE Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.9 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 516 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 207.7 mm
• Ekran Genişliği 613.9 mm
• Ekran Yüksekliği 366.3 mm
• Ekran Derinliği 51.3 mm
• Ekran Ağırlığı 3.44 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.3 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah & Kırmızı
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 32 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 4 W
• Yıl 2024
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri AOC G42
• Barkod (EAN) 4038986642606

AOC Q27G42XE Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.