4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

AOC Q32V5CE/BK Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

AOC Q32V5CE/BK Monitör Fiyatları

AOC Q32V5CE - 32 inç QHD monitör, hoparlör (2560 x 1440, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB-C, USB Hub) siyah

Satıcı: APTEK_TEKNOLOJİ

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 11009
Aoc 31.5" Va Q32V5Ce/Bk 1Ms 75Hz Hdm-Dp Usb-C İş Monitörü 2560X1440

Satıcı: Aptek Teknoloji

10.886,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 10886.77
AOC 31.5 AOC Q32V5CE/BK 1MS 75MHZ 1XHDMI 1XDP 1XUSB-C 3.2 QHD 256

Satıcı: AptekTeknoloji

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 10999.00
AOC Q32V5CE/BK 31,5" 1ms, 75hz, 2K Quad HD, 2xHDMI DP, Type-C , 2X5W Hoparlör, Pivot, VA Panel Monitör

Satıcı: Ptd Bilişim

11.563,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 11563.76
Aoc 31.5" Q32v5ce/Bk 75Hz 1Ms 2K Freesync Pivot Qhd Va Monitör

Satıcı: APTEK

12.159,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 12159.10
Aoc Q32V5CE/BK 31.5 2560X1440 75Hz 1ms HDMI Dp Type-C LED Monitör

Satıcı: Aptek

12.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 12299.00
AOC 31.5 AOC Q32V5CE/BK 1MS 75MHZ 1XHDMI 1XDP 1XUSB-C 3.2 QHD 256

Satıcı: Smallman

17.844,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 17844.37
Aoc 31.5" Q32V5CE-BK 1Ms 75Mhz 1Xhdmı 1Xdp Qhd 2560X1440 Hoparlör Freesync Vesa Siyah Monitör

Satıcı: SMALLMAN

18.055,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 18055.00
Aoc 31.5" Q32v5ce-Bk 1Ms 75Mhz 1Xhdmı 1Xdp Qhd 2560X1440 Hoparlör Freesync Vesa Siyah Monitör

Satıcı: Smallman

19.401,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 19401.70
Aoc Q32V5CE/BK 31,5" 1ms, 75hz, 2k Quad Hd, 2xhdmı Dp, Type-C , 2X5W Hoparlör, Pivot, Va Panel Monitör

Satıcı: Söğütticaret

33.862,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 33862.54

AOC Q32V5CE/BK Monitör Fiyat Geçmişi

AOC Q32V5CE/BK Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

AOC Q32V5CE/BK Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 714 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 517.1 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 215 mm
• Ekran Genişliği 714 mm
• Ekran Yüksekliği 418.7 mm
• Ekran Derinliği 46.1 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 8.52 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 40 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 55 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 50 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

AOC Q32V5CE/BK Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.