Arzopa A1M Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Yok
USB-C (Type-C):
Var

Arzopa A1M Monitör Fiyatları

ARZOPA A1M 17.3 inç 60Hz Full HD IPS Type-C Taşınabilir Monitör 7.198,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 7208.99
ARZOPA A1M 17.3 inç 60Hz Full HD IPS Type-C Taşınabilir Monitör 7.198,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 7208.99
ARZOPA A1M 17.3 inç 60Hz Full HD IPS Type-C Taşınabilir Monitör

Satıcı: Betaplus

7.506,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 7506.83
Arzopa A1M 17.3 inç 60Hz Full HD IPS Type-C Taşınabilir Monitör

Satıcı: Betaplus

7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 7699.00
Arzopa A1M 17.3" 9 Ms 60Hz Full Hd IPS Ultra Ince Taşınabilir Monitör

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 5 yorum

7.783,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 7783.17
Arzopa A1m 17.3" Full Hd 60hz Ips Ultra İnce Taşınabilir Monitör

Satıcı: Elmacık

7.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 7849.00
ARZOPA A1M 17.3 inç 60Hz Full HD IPS Type-C Taşınabilir Monitör

Satıcı: Betaplus

7.890,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 7890.24
Arzopa A1M 17.3 inç 60Hz Full HD IPS Type-C Taşınabilir Monitör

Satıcı: GamingGenTR

8.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8179.00
Arzopa A1M 17.3 Inç 60Hz Full Hd Ips Taşınabilir Monitör Siyah

Satıcı: Betaplus Teknoloji

8.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 8669.00
ARZOPA A1M 17.3 inç 60Hz Full HD IPS Type-C Taşınabilir Monitör 10.895,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 10905

Arzopa A1M Monitör Fiyat Geçmişi

Arzopa A1M Monitör Temel Özellikleri

IPS
Yok
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
VESA Desteği:
Yok

Arzopa A1M Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Yok
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Var
• USB-C (Type-C) Özellikleri USB-C Üzerinden Güç Alma USB-C DisplayPort
• USB-C (Type-C) Adedi 2
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Diğer Bağlantılar Mini HDMI

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) 0 º
• Tilt Aralığı (+) +80 º
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 394 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 243 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 9.3 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 920 g
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Yok

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) A
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 8 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 2 W
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Barkod (EAN) 764143512119

Arzopa A1M Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Arzopa A1M Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.