4.5 (2 oy) / 2 yorum

Arzopa A3C Pro Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Yok
USB-C (Type-C):
Var

Arzopa A3C Pro Monitör Fiyatları

ARZOPA A3C PRO 13.3 inç 60Hz 1ms Full HD OLED Type-C Taşınabilir Monitör 5.599,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 5609
ARZOPA A3C PRO 13.3 inç 60Hz 1ms Full HD OLED Type-C Taşınabilir Monitör 5.599,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 5609
ARZOPA A3C PRO 13.3 inç 60Hz Full HD OLED Type-C Taşınabilir Monitör

Satıcı: Betaplus

5.838,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 5838.43
ARZOPA A3C PRO 13.3 inç 60Hz Full HD OLED Type-C Taşınabilir Monitör - 13,5 inç - 60 Hz

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 25 yorum

5.923,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 5923.19
Arzopa 13.3'' OLED PRO FullHD 60HZ KickStand Gri Taşınabilir Monitör

Satıcı: Betaplus

5.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 5989.00
ARZOPA A3C PRO 13.3 inç 60Hz Full HD OLED Type-C Taşınabilir Monitör

Satıcı: Betaplus

6.133,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 6133.44
Arzopa 13.3'' OLED PRO FullHD 60HZ KickStand Gri Taşınabilir Monitör

Satıcı: GamingGenTR

6.359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 6359.00
Arzopa A3C Pro 13.3 Inç 60Hz 1Ms Full Hd Oled Taşınabilir Monitör Gri

Satıcı: Betaplus Teknoloji

6.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6749.00
ARZOPA A3C PRO 13.3 inç 60Hz Full HD OLED Type-C Taşınabilir Monitör 8.466,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 8476.09

Arzopa A3C Pro Monitör Fiyat Geçmişi

Arzopa A3C Pro Monitör Temel Özellikleri

Yok
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
VESA Desteği:
Yok

Arzopa A3C Pro Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Yok
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Var
• USB-C (Type-C) Özellikleri USB-C Üzerinden Güç Alma USB-C DisplayPort
• USB-C (Type-C) Adedi 2
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Diğer Bağlantılar Mini HDMI

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) 0 º
• Tilt Aralığı (+) +80 º
• Stant Rengi Gri

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 303 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 179 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 7.9 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 390 g
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Yok

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) B
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 4 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.4 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 2 W
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Barkod (EAN) 6975114120583

Arzopa A3C Pro Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Arzopa A3C Pro Monitör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_177533652030 Profil Resmi

1 yorum

uye_177533652030 Epey güzel monitör, bunu almadan hemen önce renk kalitesi kısmen iyi olan bir ips monitör kullanıyordum, bu arzopanın renk kalitesi vs cidden fark ediyor ayrıca piksel tepki hızı çok yüksek olduğu için ips 60hz monitörlerden bir nebze daha iyi gözüküyor. Renkleri güzel, kasa kalitesi güzel, usb passthrough var, taşıma çantasıyla geliyor, 15W outputlu powerbank ile tam parlaklık açılabiliyor ama s21 telefon için şarj olamaya pay bırakmıyor sarj oluyor diye gözüksede şarjı azalmaya devam ediyor. Siyahları ips panellerden epey daha iyi ama öbür yorumlarda da belirtildiği gibi gerçek oled potansiyelinde siyah değilmiş (benim gözüme çarpmadı ama tam siyahla açıp özellikle denemedim.). Birde ekran parlaklığını ayarlayamıyorsanız OSDden HDRı autodan offa alın. Uzun lafın kısası epey beğendim şahsen, ne telefon kullanımda nede PC kullanımında sorun yaşamadım. Birde harici powerbank bağlamanıza her telefonda gerek yok ben s21 dex modundayken direkt bağlayıp kullanabiliyorum ama parlaklığı arttırınca güç yetmediğinden kapanabiliyor haberiniz olsun. Eksi olarak güç adaptörü ile gelmemesi ve aux çıkışı OLMAMASI denebilir fakat benim pek umrumda olmadı açıkcası. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
hakan c** Profil Resmi

2 yorum

hakan c** Amoled panel olasına rağmen gerçek siyahları veremiyor. Sebebi muhtemelen controller.
RTD2556VD kullanılmış. Arka aydınlatmalı lcd paneller için geliştirilmiş bir controller. Lcd'lerde panel acık oldugu sürece controller her pixel'e akım gonderir ve calıştırır. Aynı yöntem self emissive amoled pixellerinde uygulanırsa doğal olarak ışımaya başlarlar
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.