4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Asus BE27ACSBK Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus BE27ACSBK Monitör Fiyatları

ASUS 27" IPS BE27ACSBK 5MS 60HZ HDMI-DP USB-C WEB KAMERALI PIVOT İŞ MONİTÖRÜ 2560X1440

Satıcı: T-sync

21.339,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 21339.03
ASUS BE27ACSBK 27 2K IPS WEBCAM 2560x1440 5MS DP HDMI USB-C MM 3Y

Satıcı: onlinealisverisyap

25.966,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 25966.44
Asus 27" Ips Be27acsbk 5Ms 60Hz Hdmı-Dp Usb-C Web Kameralı Pıvot İş Monitörü 2560X1440

Satıcı: onlinealisverisyap

26.170,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 26170.60
Asus 27" Ips Be27acsbk 5Ms 60Hz Hdmı-Dp Usb-C Web Kameralı Pıvot İş Monitörü 2560X1440

Satıcı: ZmTeknoloji

26.353,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 26353.80
ASUS 27" IPS BE27ACSBK 5MS 60HZ HDMI-DP USB-C WEB KAMERALI PIVOT İŞ MONİTÖRÜ 2560X1440

Satıcı: onlinealisverisyap

26.750,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 26750.48
ASUS BE27ACSBK 27 2K IPS WEBCAM 2560x1440 5MS DP HDMI USB-C MM 3Y

Satıcı: zmteknoloji

26.768,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 26768.96
ASUS BE27ACSBK 27 2K IPS WEBCAM 2560x1440 5MS DP HDMI USB-C MM 3YIL CERCEVESIZ FLICKER-FREE DUSUK MAVI ISIK MONİTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

29.165,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 29165.50
Asus BE27ACSBK 27" 5MS (DP HDMI USB-C MM) CERCEVESIZ,FLICKER-FREE,DUSUK MAVI ISIK Monitör 2K IPS 2560x1440 WEBCAM MONİTÖR (BE27ACSBK)

Satıcı: onlinealisverisyap | 1 yorum

29.575,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 29575.03

Asus BE27ACSBK Monitör Fiyat Geçmişi

Asus BE27ACSBK Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus BE27ACSBK Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +35 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -90 º
• Swivel Aralığı (+) +90 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612.4 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 547.8 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 259 mm
• Ekran Genişliği 612.4 mm
• Ekran Yüksekliği 427.3 mm
• Ekran Derinliği 56.1 mm
• Ekran Ağırlığı 5.8 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 8.6 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 21.3 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus BE27ACSBK Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.