4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Asus MB16ACE Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Yok
USB-C (Type-C):
Var

Asus MB16ACE Monitör Fiyatları

Asus ZenScreen MB16ACE 15.6" 5 ms Full HD IPS 60 Hz Taşınabilir Monitör Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

6.052,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 6052.52
Asus Zenscreen Mb16ace 15.6" 5 Ms Full Hd Ips 60 Hz Taşınabilir Monitör Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

6.174,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 6174.10
Asus ZenScreen MB16ACE 15.6" 60hz 5ms (Type-C) Full HD IPS Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 56 yorum

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 10999.00
Asus ZenScreen MB16ACE 15.6" 5ms 60Hz Flicker-Free IPS Full HD Taşınabilir Monitör

Satıcı: Amazon.com.tr

12.425,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 12435
Asus ZenScreen 15.6" MB16ACE 5ms 60Hz USB-C IPS Taşınabilir Monitör 12.428,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 12438
Asus ZenScreen MB16ACE 15.6" 5 ms Full HD IPS 60 Hz Taşınabilir Monitör

Satıcı: netsipariş

12.588,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 12588.47
Asus ZenScreen MB16ACE 15.6" 5 MS 60 Hz Type-C Full HD IPS LED Taşınabilir Monitör

Satıcı: Netsiparis

13.115,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 13115.23
Asus Zenscreen 15.6" Mb16ace Tasınabılır Usb Monıtor Ips 1920X1080 5Ms Usb Type-C 3Yıl Mat Ekran . Usb Type-C To A Adaptor. Dusuk Ma

Satıcı: Netsiparis

13.182,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 13182.60
Asus 15.6" Ips Zenscreen Mb16ace 5Ms Type-C Taşınabilir Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

13.485,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 13485.50
Asus ZenScreen MB16ACE 15.6" 5 MS 60 Hz Type-C Full HD IPS LED Taşınabilir Monitör

Satıcı: Uzmanlarpc

13.584,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 13584.71
Asus ZenScreen MB16ACE 15.6" 5 ms Full HD IPS 60 Hz Taşınabilir Monitör

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

13.629,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 13629.31
Asus Zenscreen Mb16Ace 15.6 Inç Ips 1920X1080 5Ms Taşınabilir Usb Monitör Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

13.786,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 13786.70

Asus MB16ACE Monitör Fiyat Geçmişi

Asus MB16ACE Monitör Ürün Ailesi

Asus MB16ACE Monitör Temel Özellikleri

IPS
Yok
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
VESA Desteği:
Yok

Asus MB16ACE Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Yok
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Var
• USB-C (Type-C) Özellikleri USB-C Üzerinden Güç Alma USB-C DisplayPort
• USB-C (Type-C) Adedi 1
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği 359.7 mm
• Ekran Yüksekliği 226.4 mm
• Ekran Derinliği 8 mm
• Ekran Ağırlığı 710 g
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Yok

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Tipik) 8 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.0 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus MB16ACE Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Asus MB16ACE Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.