4.5 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

ASUS ProArt PA248CNV Monitör Fiyatları

ASUS PROART PA248CNV 24.1 IPS 1920x1200 5MS DP HDMI USB-C MM VESA

Satıcı: ebz

18.652,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 18652.07
ASUS ProArt PA248CNV 24.1″ 5ms 75Hz 1920x1200 IPS Monitör 18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 18999.00
ASUS PROART PA248CNV 24.1 IPS 1920x1200 5MS DP HDMI USB-C MM VESA

Satıcı: onlinealisverisyap

19.150,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 19150.57
Asus 24.1" Ips Proart Dısplay Pa248cnv 5Ms 60Hz Hdmı-Dp Grafik Tasarım Montörü 1920X1200

Satıcı: onlinealisverisyap

19.344,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 19344.80
ASUS PROART PA248CNV 24.1 IPS HDR 1920x1200 5MS 75HZ DP HDMI USB MM VESA 3YIL 100% sRGB, 100% Rec.709 Monitör RJ45 USB docking

Satıcı: Amazon.com.tr

19.393,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

5 19403.22
ASUS 24.1" IPS PROART PA248CNV 5MS HDMI-DP PIVOT sRGB GRAFİK TASARIM MONİTÖRÜ 1920X1200

Satıcı: incehesap

19.393,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 19393.22
Asus PROART PA248CNV 24,1 75HZ 5MS (DP HDMI USB MM)  HDR 1920x1200 IPS Monitör

Satıcı: Hepsiburada

19.577,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 19577.53
Asus 24.1" Ips Proart Dısplay Pa248cnv 5Ms 60Hz Hdmı-Dp Grafik Tasarım Montörü 1920X1200

Satıcı: ZmTeknoloji

19.612,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 19612.00
Asus 24" ProArt PA248CNV 5ms 75hz HDMI,DisplayPort Adaptive Sync Monitör 19.530,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

9 19540
ASUS 24.1" IPS PROART PA248CNV 5MS HDMI-DP PIVOT sRGB GRAFİK TASARIM MONİTÖRÜ 1920X1200

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

19.624,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 19624.94
ASUS PROART PA248CNV 24.1 IPS 1920x1200 5MS DP HDMI USB-C MM VESA 3YIL 100 SRGB

Satıcı: dualpazar

21.491,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 21491.57
ASUS PROART PA248CNV 24.1 IPS 1920x1200 5MS DP HDMI USB-C MM VESA 3YIL 100 SRGB

Satıcı: onlinealisverisyap

21.554,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 21554.02
ASUS ProArt PA248CNV 24.1 inç 75Hz WUXGA Adaptive Sync IPS Pivot Profesyonel Monitör 21.569,81 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 21579.81
ASUS ProArt PA248CNV 24.1 inç 75Hz WUXGA Adaptive Sync IPS Pivot Profesyonel Monitör 21.569,81 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 21579.81
ASUS 24'' IPS PA248CNV 5MS 75Hz HDMI-DP-USB-C EV Ofis Tipi Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

25.451,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 25451.03
Asus 24'' IPS PA248CNV 5ms 75Hz Hdmı-Dp-Usb-C Ev Ofis Tipi Monitör (1920 x 1080) - 1 ms - 100 Hz

Satıcı: Hızlı Stok

29.932,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 29932.81

ASUS ProArt PA248CNV Monitör Fiyat Geçmişi

ASUS ProArt PA248CNV Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

ASUS ProArt PA248CNV Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +35 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -90 º
• Swivel Aralığı (+) +90 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 533 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 489 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 211 mm
• Ekran Genişliği 533 mm
• Ekran Yüksekliği 359 mm
• Ekran Derinliği 58 mm
• Ekran Ağırlığı 4.4 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 19 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 22 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 21 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

ASUS ProArt PA248CNV Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.