Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS ProArt Display PA24ACRV 24″ 75Hz 5ms 2K QHD VESA DisplayHDR 400 IPS Profesyonel Monitör
22.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
19 dk önce
1 22999.00
Asus Proart PA24ACRV 23.8 4K IPS HDR400 2560 x 1440 5ms 75Hz 350CD Dp HDMI Usb-C Hoparlör Vesa 3yıl 95% Dcı-P3, Calman Verified, Pd 96W Pıvot Monitör Satıcı: incehesap
23.479,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 23479.82
Asus Proart PA24ACRV 23.8 4K IPS HDR400 2560 x 1440 5ms 75Hz 350CD Dp HDMI Usb-C Hoparlör Vesa 3yıl 95% Dcı-P3, Calman Verified, Pd 96W Pıvot Monitör Satıcı: Amazon.com.tr
23.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 23969
ASUS ProArt Display PA24ACRV 24″ 75Hz 5ms 2K QHD VESA DisplayHDR 400 IPS Profesyonel Monitör Satıcı: incehesap
24.309,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 24309.00
Asus Proart PA24ACRV 23.8 4K IPS HDR400 2560 x 1440 5ms 75Hz 350CD Dp HDMI Usb-C Hoparlör Vesa 3yıl 95% Dcı-P3, Calman Verified, Pd 96W Pıvot Monitör
Satıcı: incehesap
26.809,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 26809.00
Asus Proart Pa24acrv 23.8 4K Ips Hdr400 2560 X 1440 5Ms 75Hz 350Cd Dp Hdmı Usb-C Hoparlör Vesa 3Yıl 95% Dcı-P3, Calman Verified, Pd 96W Pıvot Monitör
Satıcı: ylmzhome
40.665,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
6 40665.50
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER
DÖKÜMAN & YAZILIM