4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus ProArt PA278CFRV Monitör Fiyatları

Asus 27" Ips Proart Pa278cfrv 5ms 100hz Hdmı-dp Usbc Grafik Tasarım Monitörü 2560x1440

Satıcı: teknostok

21.110,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 21110.91
Asus 27" Ips Proart Pa278cfrv 5ms 100hz Hdmı-dp Usbc Grafik Tasarım Monitörü 2560x1440

Satıcı: onlinealisverisyap

21.317,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 21317.89
Asus 27" Ips Proart Pa278cfrv 5Ms 100Hz Hdmı-Dp Usbc Grafik Tasarım Monitörü 2560X1440

Satıcı: onlinealisverisyap

21.515,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 21515.30
Asus 27" Ips Proart Pa278cfrv 5Ms 100Hz Hdmı-Dp Usbc Grafik Tasarım Monitörü 2560X1440

Satıcı: ZmTeknoloji

21.635,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 21635.90
Asus Proart PA278CFRV 27 IPS Hdr 2560X1440 5ms 100Hz 350CD Hoparlör Pıvot Monitör

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

21.845,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 21845.95
Asus Proart PA278CFRV 27 IPS Hdr 2560X1440 5ms 100Hz 350CD Hoparlör Pıvot Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

21.991,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 21991.96
ASUS ProArt PA278CFRV 27″ 5ms 100Hz 2K Pivot IPS Monitör 21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 21999.00
ASUS 27" IPS PROART PA278CFRV 5MS 100HZ HDMI-DP USBC GRAFİK TASARIM MONİTÖRÜ 2560X1440

Satıcı: ZmTeknoloji | 5 yorum

22.055,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 22055.85
ASUS ProArt PA278CFRV 27 inç 100Hz 5ms 2K QHD Adaptive Sync IPS Pivot Monitör 22.299,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 22309
ASUS ProArt PA278CFRV 27 inç 100Hz 5ms 2K QHD Adaptive Sync IPS Pivot Monitör 22.299,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 22309
ASUS ProArt PA278CFRV 27'' IPS HDR 2560x1440 5ms 100Hz DP HDMI USB-C VESA Monitör

Satıcı: incehesap

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 22999.00
ASUS 27'' PA278CFRV PROART 5Ms 100Hz QHD IPS MONITOR 23.359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 23359.00
ASUS 27" IPS PROART PA278CFRV 5MS 100HZ HDMI-DP USBC GRAFİK TASARIM MONİTÖRÜ 2560X1440

Satıcı: Hepsiburada | 5 yorum

23.568,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 23568.54
ASUS ProArt PA278CFRV 27'' IPS HDR 2560x1440 5ms 100Hz DP HDMI USB-C VESA Monitör

Satıcı: Betaplus

23.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

14 23849.00
ASUS PROART PA278CFRV 27" 5MS 100HZ 2K PIVOT IPS

Satıcı: Betaplus

24.440,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 24440.64
ASUS PROART PA278CFRV 27" 5MS 100HZ 2K PIVOT IPS

Satıcı: dualpazar

25.038,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 25038.72

Asus ProArt PA278CFRV Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ProArt PA278CFRV Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus ProArt PA278CFRV Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.3 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 536.7 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 197.2 mm
• Ekran Genişliği 613.3 mm
• Ekran Yüksekliği 363.4 mm
• Ekran Derinliği 44.9 mm
• Ekran Ağırlığı 4.9 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.6 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 22 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 33 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ProArt PA278CFRV Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Asus ProArt PA278CFRV Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.