4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus ProArt PA278CGV Monitör Fiyatları

Asus ProArt PA278CGV 27'' 5 Ms 144 Hz QHD FreeSync Premium IPS Profesyonel Monitör

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

22.163,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 22163.99
Asus ProArt PA278CGV 27'' 5ms 144 Hz QHD FreeSync Premium IPS Monitör

Satıcı: Betaplus

22.931,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 22931.02
Asus PROART PA278CGV 27 2K IPS HDR400 2560x1440 5MS 144HZ DP HDMI USB-C MM VESA 3YIL 95% DCI-P3, CALMAN SERTIFIKALI, PD 90W, PIVOT Monitör

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 4 yorum

23.686,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 23686.17
ASUS ProArt PA278CGV 27 inç 144Hz 5ms 2K QHD FreeSync IPS Pivot Monitör 24.517,13 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 24527.13
ASUS ProArt PA278CGV 27 inç 144Hz 5ms 2K QHD FreeSync IPS Pivot Monitör 24.517,13 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 24527.13
ASUS 27" ProArt Display PA278CGV 5ms 144Hz HDMI,DisplayPort IPS 2K Monitör 25.152,00 TL + 129,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 25162
ASUS ProArt PA278CGV 27″ 144Hz 5ms QHD FreeSync Premium IPS Monitör

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

25.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 25699.00
Asus PROART PA278CGV 27 2K IPS HDR400 2560x1440 5MS 144HZ DP HDMI USB-C MM VESA 3YIL 95% DCI-P3, CALMAN SERTIFIKALI, PD 90W, PIVOT Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum

26.710,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 26710.45
Asus ProArt PA278CGV 27'' 5 Ms 144 Hz QHD FreeSync Premium IPS Profesyonel Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

26.916,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 26916.34
Asus ProArt PA278CGV 27'' 5ms 144 Hz QHD FreeSync Premium IPS Monitör

Satıcı: Tebilon

26.927,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 26927.23
Asus 27" Ips Proart Pa278cgv 5Ms 144Hz Hdmı-Dp Usbc Pıvot Grafik Tasarım Monitörü 2560X1440

Satıcı: onlinealisverisyap

27.121,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 27121.90
Asus 27" Ips Proart Pa278cgv 5Ms 144Hz Hdmı-Dp Usbc Pıvot Grafik Tasarım Monitörü 2560X1440

Satıcı: ZmTeknoloji

27.317,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 27317.90
ASUS ProArt PA278CGV 27″ 5ms 144 Hz QHD FreeSync Premium IPS Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

30.226,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 30226.28

Asus ProArt PA278CGV Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ProArt PA278CGV Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus ProArt PA278CGV Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +35 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 615 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 524 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 228 mm
• Ekran Genişliği 615 mm
• Ekran Yüksekliği 372 mm
• Ekran Derinliği 54 mm
• Ekran Ağırlığı 5.8 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 8.5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 22 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 36 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 19.5 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ProArt PA278CGV Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.