4.5 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus ProArt PA278CV Monitör Fiyatları

27 ASUS PA278CV IPS QHD 5MS 75HZ HDMI DP

Satıcı: magicteknoloji | 23 yorum

20.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 20599.00
Asus ProArt Display PA278CV 27" 5 MS 75 Hz WQHD IPS LED Monitör

Satıcı: taskonbilgisayar

20.459,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 20459.07
Asus ProArt Display PA278CV 27" 5 MS 75 Hz WQHD IPS LED Monitör

Satıcı: ebz

20.799,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 20799.44
Asus 27" Ips Proart Pa278cv 5Ms 75Hz Hdmı-Dp-Mdp Grafik Tasarım Monitör (2560 X 1440)

Satıcı: onlinealisverisyap

21.669,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 21669.40
ASUS 27 IPS PROART PA278CV 5MS 75Hz HDMI-DP-mDP Grafik Tasarım Monitör (2560 X 1440)

Satıcı: onlinealisverisyap

21.745,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 21745.00
Asus 27" Ips Proart Pa278cv 5Ms 75Hz Hdmı-Dp-Mdp Grafik Tasarım Monitör (2560 X 1440)

Satıcı: ZmTeknoloji

21.792,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 21792.20
Asus 27" PA278CV 2560X1440 5Ms 75Hz Dp Hdmi Ips Full Hd Monitör

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

22.003,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 22003.73
Asus 27" PA278CV 2560X1440 5Ms 75Hz Dp Hdmi Ips Full Hd Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

22.149,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 22149.56
Asus 27" Proart PA278CV 5ms 75HZ Usb-C 2k Monitör

Satıcı: Taskon

22.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 22699.00
ASUS ProArt 27" 75Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C WQHD Adaptive-Sync IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Taskon

22.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 22699.00
Asus Proart Display Pa278Cv Profesyonel Monitör Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

23.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 23289.00
ASUS PROART PA278CV 27 2K IPS 2560x1440 5MS DP MINIDP HDMI DVI USB 3 0x4 MM VESA 3YIL

Satıcı: Lowell Teknoloji

23.550,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 23550.63
ASUS ProArt 27" 75Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C WQHD Adaptive-Sync IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

23.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 23799.00
ASUS PROART PA278CV 27 2K IPS 2560x1440 5MS DP MINIDP HDMI DVI USB 3 0x4 MM VESA 3YIL

Satıcı: onlinealisverisyap

24.146,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 24146.26
Asus Proart Pa278Cv 27 inç 5 ms 75 hz 2K IPS DP Mini Hdmi LED Monitör 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

15 25999.00

Asus ProArt PA278CV Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ProArt PA278CV Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus ProArt PA278CV Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +35 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 615 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 524 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 228 mm
• Ekran Genişliği 615 mm
• Ekran Yüksekliği 372 mm
• Ekran Derinliği 54 mm
• Ekran Ağırlığı 5.5 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 8.4 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Tipik) 21.28 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ProArt PA278CV Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.