Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
25.648,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
1 25648.19 Asus Proart PA279CRV 27" 5ms 60Hz Adaptive-Sync IPS 4K UHD Monitör 25.669,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 25669.00 ASUS 27 IPS PRO ART PA279CRV 5MS 60HZ HDMI-DP USB-C PIVOT GRAFİK TASARIM MONİTÖRÜ 3840X2160Satıcı: onlinealisverisyap
25.731,00 TL + Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
3 25741 Asus Proart PA279CRV 27" 5ms 60Hz Adaptive-Sync IPS 4K UHD IPS MonitörSatıcı: Sepetist
25.765,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 25765.44 ASUS PROART PA279CRV 27 4K IPS HDR 3840 x 2160 5MS DP HDMI USB-C MM VESA 3YIL 99% DCI-P3, 99% Adobe RGB,PIVOT Monitör, PD 96WSatıcı: Vizyon Bilgisayar | 2 yorum
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
5 25999.00 Asus Proart PA279CRV 27" 5 MS 60 Hz Adaptive-Sync 4K Ultra HD IPS LED MonitörSatıcı: ramazanmutlu
26.228,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 26228.90 Asus Proart PA279CRV 27" 5 MS 60 Hz Adaptive-Sync 4K Ultra HD IPS LED MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
26.356,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 26356.20 Asus Proart PA279CRV 27" 5 MS 60 Hz Adaptive-Sync 4K Ultra HD IPS LED MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
26.625,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 26635.05 Asus 27" ProArt PA279CRV 5ms 60hz HDMI,DisplayPort,USB-C Adaptive Sync 4K Monitör 26.710,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 26720 Asus Proart PA279CRV 27" 5ms 60Hz Adaptive-Sync IPS 4K UHD IPS MonitörSatıcı: incehesap
26.785,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
10 26785.05 Asus ProArt Pa279Crv 27" 60 Hz 5 MS Adaptive-Sync IPS 4K UHD IPS MonitörSatıcı: Sepetist
26.839,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 26839.00 Asus Proart PA279CRV 27" 5 MS 60 Hz Adaptive-Sync 4K Ultra HD IPS LED MonitörSatıcı: zmteknoloji | 2 yorum
26.999,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
12 26999.10 ASUS PA279CRV 27 inç 60Hz 5ms UHD Adaptive Sync HDR400 IPS Monitör 27.206,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 27206.40 ASUS Proart Pa279crv 27" 5ms 60hz Adaptive-sync Ips 4k Uhd Ips MonitörSatıcı: Vizyon Bilgisayar
27.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 27499.00 ASUS Proart Pa279crv 27" 5ms 60hz Adaptive-sync Ips 4k Uhd Ips MonitörSatıcı: incehesap
27.601,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
15 27601.08 Asus Proart PA279CRV 27" 5 MS 60 Hz Adaptive-Sync 4K Ultra HD IPS LED MonitörSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
27.611,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
16 27611.76 Asus Proart Pa279crv 27" 60Hz 5Ms 4K Ips Hdr 3840 X 2160 Dp Hdmı Usb-C Mm Rgb Pıvot MonitorSatıcı: TEBİLON
27.876,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
17 27876.54 27 Pa279crv Proart 27 4K Ips Hdr 3840 X 2160 5Ms Dp Hdmı Usb-C Mm Vesa 3Yıl 99 Dcı-P3 99 Adobe Rgb Pıvot Monitor Pd 96WSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
28.489,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
18 28489.36