4.5 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus ProArt PA27JCV Monitör Fiyatları

ASUS ProArt PA27JCV 27 5K IPS HDR500 5120 x 2880 5ms 400cd DP HDMI USB-C Hoparlör VESA 3YIL 99% DCI-P3,Calman Verified, PD 96W, Auto KVM,Pivot Monitör

Satıcı: Amazon.com.tr

38.658,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 38668.07
ASUS ProArt Display PA27JCV 27″ 5ms 60Hz VESA DisplayHDR 500 5K Ultra HD IPS Profesyonel Monitör 38.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 38599.00
Asus ProArt PA27JCV 27" 60Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C HDR WUHD Adaptive-Sync IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: incehesap

39.404,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 39404.82
ASUS ProArt PA27JCV 27 inç 60Hz 5ms 5K Full HD Adaptive Sync IPS Monitör 39.946,67 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 39956.67
ASUS ProArt PA27JCV 27 inç 60Hz 5ms 5K Full HD Adaptive Sync IPS Monitör 39.946,67 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 39956.67
Asus ProArt Display PA27JCV 27" 60 Hz 5 ms 5K Full HD Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: incehesap

40.328,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 40328.10
ASUS ProArt 27" 60Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C HDR WUHD Adaptive-Sync IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: incehesap

40.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 40799.00
ASUS 27" IPS PROART PA27JCV 5K 5MS 60HZ DP HDM USB C 5120X2880 PIVOT MONITÖR

Satıcı: incehesap | 2 yorum

41.728,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 41728.17
Asus ProArt Display PA27JCV 27" 60 Hz 5 ms 5K Full HD Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

44.333,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 44333.05
Asus 27" Ips Proart Pa27jcv 5K 5Ms 60Hz Dp Hdm Usb C 5120X2880 Pıvot Monıtör

Satıcı: onlinealisverisyap

44.397,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 44397.80
ProArt PA27JCV 27 5K IPS HDR500 5120 x 2880 5ms 400cd DP HDMI USB-C Hoparlör VESA 3YIL 99% DCI-P3,Calman Verified, PD 96W, Auto KVM,Pivot Monitör

Satıcı: UZMANLARPC

44.484,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 44484.93
ASUS 27 IPS PROART PA27JCV 5K 5MS 60HZ DP HDM USB C 5120X2880 PIVOT MONITÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

44.724,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 44724.00
ASUS 27 IPS PROART PA27JCV 5K 5MS 60HZ DP HDM USB C 5120X2880 PIVOT MONITÖR

Satıcı: ZmTeknoloji

44.782,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 44782.00
Asus Proart Pa27jcv 27 5K Ips Hdr500 5120 X 2880 5Ms 400Cd Dp Hdmı Usb-C Hoparlör Vesa 3Yıl 99% Dcı-P3,Calman Verified, Pd 96W, Auto Kvm,Pivot Monitör

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

44.994,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 44994.20
Asus ProArt PA27JCV 27" 60Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C HDR WUHD Adaptive-Sync IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

45.551,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

15 45551.60
ASUS ProArt Display PA27JCV 27 inç 60Hz 5ms 5K Full HD Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

50.245,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 50245.89

Asus ProArt PA27JCV Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ProArt PA27JCV Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus ProArt PA27JCV Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612.22 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 538.11 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 215 mm
• Ekran Genişliği 612.22 mm
• Ekran Yüksekliği 362.89 mm
• Ekran Derinliği 44.1 mm
• Ekran Ağırlığı 4.14 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.91 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 34 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 31.04 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ProArt PA27JCV Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.