Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: vizyonbilgisayar
39.264,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
1 39264.03 Asus ProArt PA329C 32" 75Hz 5ms (HDMI+Display) UHD MonitörSatıcı: Netbir Bilişim | 5 yorum
47.839,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 47839.08 ASUS 32 PA329C 4K 3840x2160 60Hz Hdmı Dp Usb 5ms MM Vesa HDR Profesyonel MonitörSatıcı: Netbir bilişim
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 49999.00 ASUS Proart PA329C 32 4K IPS HDR 3840X2160 5MS Dp HDMI USB Type-C MM Vesa 3 Yıl 99.5% Adobe RGB, 100% Rec. 709, 100% SRGB, 90% DCI-P3, 10Bit, Pivot MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
50.022,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
4 50022.13 Asus 32" ProArt PA329C 5ms 60hz HDMI,DisplayPort,USB-C Adaptive Sync 4K Monitör 50.090,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 50100 ASUS 31.5 IPS PROART PA329C 5MS 60HZ HDMI-DP TYPE-C PIVOT SRGB GRAFİK TASARIM MONİTÖRÜ 3840X2160Satıcı: onlinealisverisyap
50.137,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 50147 Asus ProArt PA329C 32” 5ms 60Hz Flicker-Free 4K UHD IPS Monitör 50.169,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 50169.00 Asus ProArt PA329C 32" 75Hz 5ms (HDMI+Display) UHD MonitörSatıcı: ramazanmutlu
50.782,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 50782.90 Asus ProArt PA329C 32" 75Hz 5ms (HDMI+Display) UHD MonitörSatıcı: Sepetist
51.132,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
9 51132.05 Asus ProArt PA329C 32" 75Hz 5ms (HDMI+Display) UHD MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
51.501,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
10 51501.49 Asus ProArt Pa329C 32" 5 MS 60 HZ 4K HDR MM IPS MonitörSatıcı: Sepetist
53.529,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 53529.00 ASUS PROART PA329C 32 inç 60Hz 5ms UHD IPS Monitör 53.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 53799.00 ASUS PROART PA329C 32 inç 60Hz 5Ms IPS 4K Adaptive Sync UHD Monitör 53.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 53799.00 Asus Proart 32 Pa329c 4K Ips Hdr 3840X2160 5Ms 3Yıl Hdmıx3 Dp Type-C Mm VesaSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
55.016,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 55016.74 ASUS 31.5" Ips Proart Pa329c 5ms 60hz Hdmı-dp Type-c Pıvot Srgb Grafik Tasarım Monitörü 3840x2160Satıcı: MB TEKNOLOJİ
61.090,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
15 61090.13