Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ProArt PA329CRV 31.5" 5 ms 4K Pivot IPS 60 Hz Monitör-Outlet Outlet/2.El Fiyatı Satıcı: EMPEROR
30.731,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 30731.00
ASUS PROART PA329CRV 31.5 5MS 3840x2160 (98% DCI-P3, 100% Srgb, USB-C PD 96W, DisplayHDR 400, 10BIT, PIVOT Monitör
Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum
44.257,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 44257.24
Asus Proart PA329CRV 31.5" 5 MS 60 HZ 4K UHS IPS Led Monitör Satıcı: ernpazarlama
61.276,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 61276.68
Asus Proart Pa329crv - 32 İnç 4K Uhd Profesyonel Monitör - 16:9 Ips, 3840X2160, 10 Bit - Ergonomik, Pivot, Calman, Yüksek Renk Doğruluğu, Displayhdr 400 - Dp Papatya Zinciri, Hdmı, 96W Usb-C, Usb Hub
Satıcı: ylmzhome
62.594,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 62594.50
Asus ProArt PA329CRV 31.5'' 5ms 60Hz 4K IPS Pivot Monitör Satıcı: Erenler Ticaret
63.912,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 63912.23
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER
DÖKÜMAN & YAZILIM