4.5 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus ProArt PA329CV Monitör Fiyatları

Asus 32" ProArt PA329CV 5ms 60hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync 4K Monitör 39.652,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 39662
ASUS Proart Display Pa329cv 5ms 60hz 32" Uhd Hdmı Dp Hdr Ips Monitör

Satıcı: netsipariş

40.693,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 40693.15
Asus Proart PA329CV 32" 4K Ips Hdr 3840X2160 5Ms Dp Hdmi Usb Type-C Mm Vesa 3Yıl %100 Rec. 709 %100 Srgb 10Bıt Pıvot

Satıcı: Arslan Bilgisayar

40.781,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 40791
Asus Proart PA329CV 32" 60Hz 5ms (HDMI+Dp) UHD IPS Monitör

Satıcı: Taskon | 3 yorum

41.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 41199.00
Asus Proart Pa329cv 32" 5 Ms 4K Ips Monitör

Satıcı: Netsiparis

42.082,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 42082.10
Asus ProArt Display PA329CV 32" Adaptive-Sync 4K UHD HDR IPS Monitor

Satıcı: Uzmanlarpc

42.325,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 42325.88
Asus ProArt Display PA329CV 32" Adaptive-Sync 4K UHD HDR IPS Monitor

Satıcı: onlinealisverisyap

42.433,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 42433.26
Asus 31.5" Ips Proart Pa329cv 5Ms 60Hz Hdmı-Dp Type-C Pıvot Grafik Tasarım Monitörü 3840X2160

Satıcı: onlinealisverisyap

42.495,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 42495.20
ASUS PROART PA329CV 32 4K IPS HDR 3840x2160 5MS DP HDMI USB TYPE-C MM VESA 3YIL 100% Rec. 709 100% sRGB 10BIT PIVOT

Satıcı: netsiparis

42.935,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 42935.72
ASUS Proart Display Pa329cv 5ms 60hz 32" Uhd Hdmı Dp Hdr Ips Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

43.606,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 43606.85
ASUS PROART PA329CV 32 4K IPS HDR 3840x2160 5MS DP HDMI USB TYPE-C MM VESA 3YIL 100% Rec. 709 100% sRGB 10BIT PIVOT

Satıcı: onlinealisverisyap

48.035,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 48035.93

Asus ProArt PA329CV Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ProArt PA329CV Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus ProArt PA329CV Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 727.08 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 601.48 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 245 mm
• Ekran Genişliği 727.08 mm
• Ekran Yüksekliği 428.13 mm
• Ekran Derinliği 67.72 mm
• Ekran Ağırlığı 8.03 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 12.6 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 33 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 80 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 36 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ProArt PA329CV Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Asus ProArt PA329CV Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.