Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
40 dk önceki fiyat
1 42466.67 ASUS 34" PROART PA348CGV 2Ms 120Hz 2K ULTRA-WIDE IPS MONİTÖR 44.463,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 44463.00 Asus Proart PA348CGV 34" 120HZ 2MS (DP HDMI USB-C USB MM) HDR 98% DCI-P3 Calman Renk Kalibrasyonu IPS Ultra-Wide QHD 3440x1440 Vesa MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
45.101,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 45101.99 ASUS 34 IPS PROART PA348CGV 2MS 120HZ HDMI-DP USB-C Grafik Tasarım Monitörü 3440X1440Satıcı: onlinealisverisyap
45.224,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 45234 Asus ProArt PA348CGV 34" 2 MS 120 Hz HDR10 QHD IPS LED MonitörSatıcı: ramazanmutlu
45.807,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
5 45807.90 Asus ProArt PA348CGV 34" 2 MS 120 Hz HDR10 QHD IPS LED MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
46.406,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
6 46406.34 ASUS 34" IPS PROART PA348CGV 2MS 120HZ HDMI-DP USB-C Grafik Tasarım Monitörü 3440X1440Satıcı: onlinealisverisyap
46.783,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 46793.64 Asus ProArt PA348CGV 34" 2 MS 120 Hz HDR10 QHD IPS LED MonitörSatıcı: zmteknoloji
47.427,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
8 47427.52 ASUS PROART PA348CGV 34" 120HZ 2MS (DP HDMI USB-C USB MM) HDR 98% DCI-P3 CALMAN RENK KALİBRASYONU IPS Ultra-wide QHD 3440x1440 VESA MONİTÖR (PA348CGV)Satıcı: onlinealisverisyap | 3 yorum
49.770,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 49770.43 ASUS Proart Pa348cgv 34" 120hz 2ms Qhd 3440x1440 Vesa Monitör (pa348cgv)Satıcı: Sepetist
50.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 50489.00 Asus ProArt Pa348Cgv 34" 2ms 120Hz QHD IPS MM MonitörSatıcı: Sepetist
50.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 50489.00 ASUS Proart Pa348cgv 34" 120hz 2ms Qhd 3440x1440 Vesa Monitör (pa348cgv)Satıcı: İleri Port Teknoloji
51.826,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
12 51826.02