4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus ROG Strix 5K XG27JCG Monitör Fiyatları

ASUS ROG Strix XG27JCG 27 İnç 5K Fast IPS Oyuncu Monitörü, 5120x2880, 180Hz (OC), 0,3ms, QHD 330Hz Çift Mod, G-Sync Uyumlu, HDR600,%97 DCI-P3, USB-C

Satıcı: Amazon.com.tr

42.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 42929
ASUS ROG Strix XG27JCG 27″ 0.3ms 5K 180Hz / 2K 330Hz Dual Mode Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör 43.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 43499.00
ASUS ROG Strix XG27JCG 27 inç 180Hz 5K 0.3ms 330Hz 2K QHD Dual Mode Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör 43.499,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 43509
ASUS ROG Strix XG27JCG 27 inç 180Hz 5K 0.3ms 330Hz 2K QHD Dual Mode Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör 43.499,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 43509
ASUS Rog Strix Xg27Jcg 27" 0.3 Ms 5K Pivot Ips 180 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: incehesap

44.402,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 44402.82
Asus Rog Strix XG27JCG 27 Inç 180Hz 5k 0.3ms 330Hz 2k Qhd Dual Mode Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör - 0,3 ms - 180 Hz

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

44.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 44640.00
Asus Rog Strix Xg27Jcg 27 inç 0.3m 180 hz Fast IPS Dual Mode Freesync ve G-Sync HDR 5Ks Gaming Monitör 45.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 45449.00
ASUS 27" ROG STRIX XG27JCG 0.3Ms 180Hz 5K GAMING MONITOR 45.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 45449.00
Asus Rog Strix Xg27jcg 27 0.3ms 5k 180hz / 2k 330hz Dual Mode Cece5asu0002

Satıcı: incehesap

45.449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 45449.10
Asus Rog Strix XG27JCG 27 Inç 180Hz 5k 0.3ms 330Hz 2k Qhd Dual Mode Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör - 0,3 ms - 180 Hz

Satıcı: Hepsiburada

46.467,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 46467.20
Asus Rog Strix Xg27jcg 27 0.3ms 5k 180hz / 2k 330hz Dual Mode Cece5asu0002

Satıcı: onlinealisverisyap

46.866,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 46866.12
Asus Rog Strıx 5K Xg27jcg Oyuncu Monitörü 27Inc 5120X2880 180Hz 0.3Ms Fast Ips Çift Mod

Satıcı: onlinealisverisyap

46.934,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 46934.50
Asus Rog Strıx 5K Xg27jcg Oyuncu Monitörü 27Inc 5120X2880 180Hz 0.3Ms Fast Ips Çift Mod

Satıcı: ZmTeknoloji

47.565,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 47565.30
ASUS ROG Strix XG27JCG 27 inç 180Hz 5K 0.3ms 330Hz 2K QHD Dual Mode Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

47.672,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 47672.64
ASUS Rog Strix Xg27Jcg 27" 0.3 Ms 5K Pivot Ips 180 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: onlinealisverisyap

48.144,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 48144.59
ASUS ROG Strix XG27JCG 27 inç 180Hz 5K 0.3ms 330Hz 2K QHD Dual Mode Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS

65.808,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 65818

Asus ROG Strix 5K XG27JCG Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix 5K XG27JCG Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus ROG Strix 5K XG27JCG Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -40 º
• Swivel Aralığı (+) +40 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 110 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 614 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 510 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 219 mm
• Ekran Genişliği 614 mm
• Ekran Yüksekliği 367 mm
• Ekran Derinliği 90 mm
• Ekran Ağırlığı 4.8 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.9 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 85 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 40 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ROG Strix 5K XG27JCG Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.