4.8 (2 oy) / 1 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus ROG Strix OLED XG27ACDMS Monitör Fiyatları

ASUS ROG STRIX XG27ACDMS 26.5 QD-OLED 2560x1440 0.03ms 280Hz 250cd DP HDMI USB-C VESA 3YIL ELMB, HDR 400 True Black, PİVOT,NEO YAKINLIK SENSÖRÜ,%99 DCI-P3,10BİT,USB-C PD15W MONİTÖR

Satıcı: Amazon.com.tr

29.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 sn önce

1 29709
ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5 inç 280Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör 29.699,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 29709
ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5 inç 280Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör 29.699,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 29709
ASUS 27'' XG27ACDMS ROG STRIX 0.03Ms 280Hz QHD QD-OLED GAMING MONITOR

11 yorum

30.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 30149.00
ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5 inç 280Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

30.971,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 30971.13
Asus Rog Strıx XG27ACDMS 26.5 Qd-Oled 2560X1440 0.03MS 280Hz 250CD Dp HDMI Usb-C Vesa 3yıl Elmb, Hdr 400 True Black, Pivot,neo Yakınlık Sensörü, %99 DCI-P3,10BİT,USB-C PD15W Monitör - 280 Hz - 26,5 inç

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 10 yorum

31.421,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 31421.39
ASUS ROG Strix OLED 26.5inç 280Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

31.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 31759.00
Asus Rog Strix Oled Xg27acdms 26.5 280hz 0.03ms Adaptive Sync Cece5asu0288

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

32.111,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 32111.97
ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5 inç 280Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

32.543,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 32543.04
ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5 inç 280Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS

44.930,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 44940

Asus ROG Strix OLED XG27ACDMS Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix OLED XG27ACDMS Monitör Temel Özellikleri

Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus ROG Strix OLED XG27ACDMS Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 110 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 609 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 449 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 188 mm
• Ekran Genişliği 609 mm
• Ekran Yüksekliği 369 mm
• Ekran Derinliği 66 mm
• Ekran Ağırlığı 3.8 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.1 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 30 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Asus ROG Strix OLED XG27ACDMS Monitör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_177090665447 Profil Resmi

2 yorum

uye_177090665447 2k için alınabilecek en iyi monitör. Renkleri parlaklığı muazzam. Yanında duran IPS Tuf ekranım tüplü televizyon gibi kaldı... 4k tandem alacaktım ama ekran kartı teknolojisi bugün için 4k için hala yeterli değil. DLSS açıp düşük fps değerleri ile uğraşacağıma bu monitörde en az 3-4 yıl keyfime bakarım. Bütçesi yeten tereddüt etmesin.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.