4.0 (1 oy) / 2 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus ROG Strix OLED XG27AQDMES Monitör Fiyatları

ASUS ROG Strix XG27AQDMES 26.5″ OLED 240Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör 25.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 25799.00
Asus Rog Strix Xg27Aqdmes 27 inç 0.03 ms 240 Hz DP Hdmi Vesa Qd-Oled Monitör Siyah 26.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 26099.00
ASUS 27" ROG STRIX XG27AQDMES 0,03Ms 240Hz QD-OLED GAMING MONITOR

7 yorum

26.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 26099.00
Asus Rog Strix Xg27aqdmes 26.5 Oled 240hz 0.03ms 2k Qhd Cece5asu0308

Satıcı: mediamarkt

26.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 26100.00
ASUS ROG Strix XG27AQDMES 26.5″ OLED 240Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

26.331,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 26331.62
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES 26.5 inç 240Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör 26.599,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 26609
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES 26.5 inç 240Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör 26.599,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 26609
Asus Rog Strix Xg27aqdmes 26.5 Oled 240hz 0.03ms 2k Qhd Cece5asu0308

Satıcı: incehesap

26.954,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 26954.10
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES 26.5 inç 240Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 26999.00
Asus Rog Strix OLED XG27AQDMES 26.5 Inç 240Hz 0.03MS 2k Qhd Adaptive Sync Qd-Oled Pivot Gaming Monitör - 26,5 inç - 240 Hz

Satıcı: incehesap | 19 yorum

27.362,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 27362.79
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES 26.5 inç 240Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

27.510,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 27510.00
ASUS ROG Strix XG27AQDMES 26.5 ″ OLED 240Hz 0.03ms 2K QHD Uyarlanabilir Senkronizasyon QD-OLED Pivot Oyun Monitörü

Satıcı: incehesap

27.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 27749
ASUS ROG Strix XG27AQDMES 26.5″ OLED 240Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

27.741,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 27741.03
Asus Rog Strix OLED XG27AQDMES 26.5 Inç 240Hz 0.03MS 2k Qhd Adaptive Sync Qd-Oled Pivot Gaming Monitör - 26,5 inç - 240 Hz

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 19 yorum

28.145,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

14 28145.39
Asus Rog Strix Xg27aqdmes 26.5 İnc 240Hz 0.03Ms Hdmı Dp Adaptive Sync Hdr10 Pivot Qhd Qd-Oled Gamin

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

28.981,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 28981.90
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES 26.5 inç 240Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

29.144,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

16 29144.64
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES 26.5 inç 240Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS

40.239,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 40249

Asus ROG Strix OLED XG27AQDMES Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix OLED XG27AQDMES Monitör Temel Özellikleri

Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus ROG Strix OLED XG27AQDMES Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var
• Diğer Bağlantılar 1/4" Tripod Socket

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 110 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 611 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 503 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 188 mm
• Ekran Genişliği 611 mm
• Ekran Yüksekliği 370 mm
• Ekran Derinliği 69 mm
• Ekran Ağırlığı 4.9 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.8 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 30 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 25 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ROG Strix OLED XG27AQDMES Monitör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Hakan D******* Profil Resmi

3 yorum

Hakan D******* LG UltraGear 27GX704A-B ve Bu monitör arasında kaldım...
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
BERKA Y**** A******* Profil Resmi

4 yorum

BERKA Y**** A******* @Hakan D******* o cihaz woled panel bu cihazda samsung un qd-oled paneli bu cihazda renkler daha iyi ve daha canlı gözükür diğer cihazda ise siyah ve beyazlar çok iyidir fakat lg yi o aşırı yüksek parlaklıklar ile kullanırsanız oled yanma riski daha çok olur bence renkler daha önemli olduğu için ve de asusun soğutma ve koruma teknolojileri daha iyi olduğu için (özellikle dahili insan sensörü çok iyi masadan kalktığınızı anlıyor cihaz ve bir süre sonra kapanıyor) ben olsam asus u tercih ederdim tabi zevk meselesi ikiside baya iyi cihaz. Ek bilgi: bu cihazda yine parlak kaplama var ama samsung cihazlardaki gibi yansıma önleyici var yani mat ekran değil parlak ama aynı zamanda yansıma da önlüyor.(semi-glossy denilen kaplama) Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.