4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus ROG Strix XG279CNS Monitör Fiyatları

Asus Rog Strıx XG279CNS 27 Hdr Esports Gamıng Fast IPS Freesync ve G-Sync Uyumlu  1920X1080 0.3ms 380Hz 400 CD Dp HDMI Usb-C Vesa 3yıl Elmb Sync,pıvot Pd 7.5W Monitör - ROG - 380Hz- XG279CNS - 27inç - Siyah

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 1103 yorum

18.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 18299.00
ASUS 27'' XG279CNS ROG STRIX 0.3Ms 380Hz FULL HD IPS GAMING MONITOR

8 yorum

18.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 18299.00
ASUS ROG Strix XG279CNS 27″ 380Hz 1ms FHD FreeSync Premium G-Sync IPS Gaming (Oyuncu) Monitör 18.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 18499.00
ASUS ROG Strix XG279CNS 27 inç 380Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot eSports Gaming Monitör 18.499,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 18509
ASUS ROG Strix XG279CNS 27 inç 380Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot eSports Gaming Monitör 18.499,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 18509
ASUS ROG Strix XG279CNS 27 inç 380Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

18.883,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 18883.62
ASUS ROG Strix XG279CNS 27 inç 380Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

19.292,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 19292.33
Asus Rog Strix Xg279cns 27 İnç 380hz 0.3ms Full Hd Adaptive Sync

Satıcı: incehesap

19.322,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 19322.10
Asus Rog Strix Xg279cns 27 İnç 380hz 0.3ms Full Hd Adaptive Sync

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

20.003,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 20003.37
ASUS ROG Strix XG279CNS 27 inç 380Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

20.274,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 20274.24
Asus 27" Fast Ips Rog Strıx Xg279cns 1Ms 380Hz Hdmı-Dp Gaming Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

22.831,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 22831.80
Asus 27" Fast Ips Rog Strıx Xg279cns 1Ms 380Hz Hdmı-Dp Gaming Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: ZmTeknoloji

22.970,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 22970.10
27 ROG STRIX XG279CNS IPS 1MS 380HZ 1XHDMI 1XDP USB-C FLICKER-FREE YÜKSEKLİK AYARI PİVOT VESA SİYAH

Satıcı: UZMANLARPC

24.553,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 24553.83
Asus ROG Strix Xg279cns 27" 0.3 MS 380 Hz FHD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Oyuncu Monitörü 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 25999.00
ASUS ROG Strix XG279CNS 27 inç 380Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS

27.986,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

15 27986.00
ASUS 27" FAST IPS ROG STRIX XG279CNS 1MS 380HZ HDMI-DP Gaming Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

29.550,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 29550.80
Binbir Göz Bilgisayar Asus Rog Strix XG279CNS 27" 0.3ms 380HZ 1920X1080 Hdmı/dp/type-C Pıvot Siyah Fast IPS Gamıng Monıtor

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

34.710,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

17 34710.45

Asus ROG Strix XG279CNS Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix XG279CNS Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus ROG Strix XG279CNS Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 614.1 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 510.3 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 218.8 mm
• Ekran Genişliği 614.2 mm
• Ekran Yüksekliği 366.7 mm
• Ekran Derinliği 65.8 mm
• Ekran Ağırlığı 3.9 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 22 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 35 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ROG Strix XG279CNS Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.