4.0 (1 oy) / 6 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus ROG Strix XG27ACS Monitör Fiyatları

ASUS Rog Strix XG27ACS 27 inç QHD 2K 180Hz 1ms Freesync/G-Sync Fast IPS Gaming Monitör Siyah Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

8.567,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 8567.03
Asus Rog Strix Xg27acs Siyah 27" 1 Ms 2K Pivot Ips 180 Hz Oyuncu Monitörü Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

8.739,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 8739.10
Yenilenmiş Asus Rog Strix XG27ACS 27" 1 Ms 2k Pivot IPS 180 Hz Oyuncu Monitörü - 27 inç Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Satech | 15 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 8999.00
Asus Rog Strix Xg27acs 27" 1 Ms 2K Pivot Ips 180 Hz Oyuncu Monitörü Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SATECH

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 8999.00
Asus Outlet Rog Strix Xg27Acs 27" 1 Ms 2K Pivot Ips 180 Hz Oyuncu Monitörü Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Satech

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 8999.00
ASUS 27" IPS ROG STRIX XG27ACS 1MS 180HZ HDMI-DP GAMING MONİTÖR 2560X1440 - ROG - 180Hz- XG27ACS - 27inç - Siyah

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 1104 yorum

12.399,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 12399.66
ASUS ROG Strix XG27ACS 27" 180Hz 1Ms QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: mediamarkt

12.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 12299.00
Asus Rog Strix Xg27Acs 27 inç QHD 2K 180Hz 1ms Freesync/G-Sync Fast IPS Gaming Monitör Siyah 12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 12499.00
ASUS ROG Strix XG27ACS 27 inç 180Hz 1ms QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: MEDIAMARKT

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 12500.00
ASUS ROG Strix XG27ACS 27 inç 180Hz 1ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör 12.399,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 12409
ASUS ROG Strix XG27ACS 27 inç 180Hz 1ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör 12.399,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 12409
ASUS ROG Strix XG27ACS 27" 180Hz 1Ms QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ | 6 yorum

13.000,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 13000.47
Asus 27 İnc Rog Strix Xg27acs 180Hz(Oc) 1Ms(Gtg) Hdmı Dp Usb-C Hdr400 Adaptive-Sync Wqhd Fast Ips G

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

13.722,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 13722.80
ASUS ROG Strix XG27ACS 27 inç 180Hz 1ms QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

13.736,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

14 13736.64
ASUS ROG Strix XG27ACS 27 inç 180Hz 1ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

13.879,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

15 13879.73
Asus Rog Strix Xg27Acs 27 Inç Hdr400 Gaming Pivot Monitör Siyah

Satıcı: Betaplus Teknoloji

14.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 14479.00
Asus Rog Strix Xg27Acs 27 Inç Hdr400 Gaming Pivot Monitör Siyah

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 15999.00
ASUS ROG Strix XG27ACS 27 inç 180Hz 1ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS

18.191,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

18 18191.00
Asus Rog Strix Xg27acs 27 İnç 180Hz 1Ms 2K Qhd Adaptive Sync Fast Ips Gaming Monitör

Satıcı: ylmzhome

31.243,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 31243.10

Asus ROG Strix XG27ACS Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix XG27ACS Monitör Ürün Ailesi

Asus ROG Strix XG27ACS Monitör 27 İnç 12.299,00 TL
Asus ROG Strix XG27ACS-W Monitör 27 İnç 41.742,00 TL

Asus ROG Strix XG27ACS Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus ROG Strix XG27ACS Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 614.8 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 512.9 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 218.8 mm
• Ekran Genişliği 614.8 mm
• Ekran Yüksekliği 367.1 mm
• Ekran Derinliği 60.1 mm
• Ekran Ağırlığı 3.93 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.61 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 45 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ROG Strix XG27ACS Monitör Yorumları (6 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_177767118331 Profil Resmi

1 yorum

uye_177767118331 Hocam aynı monitöre sahibim renk biti 10 bendekinin 8bit+frc var sanırsam renk sayısıda 1.07 milyar oluyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_177767118331 Üretici verisi: https://rog.asus.com/tr/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-xg27acs/spec/
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Yiğit e** A****** Profil Resmi

3 yorum

Yiğit e** A****** 1 ms Tepki Süresi (GTG)
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Erkan S***** Profil Resmi

3 yorum

Erkan S***** ekran genişliği 61,48cm ama siz 64,18cm yazmışsınız.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Erkan S***** Güncellendi, TR sitesi hatalı bilgi paylaşıyor: https://rog.asus.com/tr/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-xg27acs/spec/
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
ismail s**** y**** Profil Resmi

5 yorum

ismail s**** y**** 1 haftadır kullanıyorum.fiyat performans açısından çok iyi.2k monitor tercihi olarak kesinlikle tavsiye ediyorum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.