Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Rog Strix Oled Xg27aqdmg 26.5" 0.03 Ms 2K Pivot 240 Hz Oyuncu Monitörü
Satıcı: tulparlife
37.999,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 37999.10
Asus Rog Strix XG27AQDMG 26.5 Inç 240Hz 0.03MS Qhd G-Sync OLED Gaming Monitör
Satıcı: koçlar grup ticaret | 33 yorum
75.556,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 75556.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER
DÖKÜMAN & YAZILIM
Asus ROG Strix OLED XG27AQDMG Gen2 (XG27AQDMGR)
26.999,00 TL
Asus ROG Strix OLED XG27ACDNG
36.999,00 TL
Samsung Odyssey OLED G6 27" LS27DG612SUXUF (S27DG612)
25.791,33 TL
LG UltraGear 27GX700A-B
30.999,00 TL
MSI MPG 271QRX QD-OLED
39.999,00 TL
Asus ROG Strix XG27ACS
11.999,00 TL
Asus ROG Swift PG27AQDM
84.291,93 TL
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2
31.299,00 TL
ViewSonic VX2780J-2K
13.623,00 TL
Asus TUF Gaming VG27AQL3A
33.230,00 TL
Xiaomi Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i
18.334,10 TL
Asus ROG Strix OLED XG27UCDMG
43.999,00 TL
1 yorum
18 yorum
1 yorum
18 yorum