4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus ROG Strix XG27WCS Monitör Fiyatları

Asus Rog Strıx XG27WCS 27 Gamıng Va 2k IPS 2560X1440 1ms 180HZ Monitör

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 15 yorum

12.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 12729.00
ASUS Rog Strix XG27WCS 27″ 180Hz 1ms 2K WQHD Fast VA FreeSync Gaming (Oyuncu) Monitör 12.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 12599.00
ASUS 27" ROG STRIX XG27WCS 1Ms 180Hz 2K GAMING MONITOR

2 yorum

12.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 12729.00
ASUS ROG Strix XG27WCS 27 inç 180Hz 1ms 2K WQHD Adaptive Sync Fast VA Kavisli Gaming Monitör 12.599,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 12609
ASUS ROG Strix XG27WCS 27 inç 180Hz 1ms 2K WQHD Adaptive Sync Fast VA Kavisli Pivot Gaming Monitör 12.599,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 12609
ASUS ROG Strix XG27WCS 27 inç 180Hz 1ms 2K WQHD Adaptive Sync Fast VA Kavisli Pivot Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

12.856,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 12856.62
Asus Rog Strıx XG27WCS 27 Gamıng Va 2k IPS 2560X1440 1ms 180HZ Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 15 yorum

12.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 12989.00
Asus ROG Strix XG27WCS 27" 180 Hz 1 Ms 2K WQHD FreeSync Fast VA Kavisli Gaming Monitör

Satıcı: vizyonbilgisayar

13.020,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 13020.00
Asus ROG Strix XG27WCS 27" 180 Hz 1 Ms 2K WQHD FreeSync Fast VA Kavisli Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

13.157,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 13157.10
ASUS ROG Strix XG27WCS 27 inç 180Hz 1ms 2K WQHD Adaptive Sync Fast VA Kavisli Pivot Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

13.278,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 13278.02
Asus Rog Strıx XG27WCS 27 Gamıng Va 2k IPS 2560X1440 1ms 180HZ Monitör

Satıcı: Betaplus

13.803,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 13803.84
Asus Rog Strıx Xg27wcs 27" 180Hz 1Ms Hdmı Dp Type-C Adaptive Hdr10 Qhd Fast Va Curved Gaming Monitör

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

13.983,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 13983.10
Asus Rog Strix Xg27Wcs 27 inç Wqhd 2K 180Hz 1ms FreeSync VA Kavisli Gaming Monitör Siyah 14.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 14649.00
Asus Rog Strıx XG27WCS 27 Gamıng Va 2k IPS 2560X1440 1ms 180HZ Monitör

Satıcı: MEDIAMARKT

14.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 14650.00
Asus Rog Strix Xg27Wcs 27 Inç 2560X1440 1Ms 180 Hz Fast Va Freesync Kavisli Oyuncu Monitör Siyah

Satıcı: Betaplus Teknoloji

15.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 15179.00
Asus ROG Strix Xg27wcs 27" 180 Hz 1 MS Fast VA FreeSync Wqhd Oyuncu Monitörü 16.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

16 16299.00
Asus Rog Strıx Xg27wcs 27" 1Ms 180Hz Wqhd Hdr400 2K Freesync Ve G-Sync Uyumlu Kavisli Gaming Monitör

Satıcı: TEBİLON

17.139,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 17139.90
ASUS ROG Strix XG27WCS 27 inç 180Hz 1ms 2K WQHD Adaptive Sync Fast VA Kavisli Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS

19.057,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

18 19057.00

Asus ROG Strix XG27WCS Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix XG27WCS Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus ROG Strix XG27WCS Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -35 º
• Swivel Aralığı (+) +35 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 611 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 390 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 219 mm
• Ekran Genişliği 611 mm
• Ekran Yüksekliği 370 mm
• Ekran Derinliği 92 mm
• Ekran Ağırlığı 4.4 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.1 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 22 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 42 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 22.5 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ROG Strix XG27WCS Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.