4.6 (4 oy) / 1 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus ROG Strix XG49VQ Monitör Fiyatları

ASUS ROG Strix XG49VQ 49” 4ms 144Hz FreeSync Premium Pro Super Ultra-Wide VA 3840x1080 Curved Gaming (Oyuncu) Monitör 46.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 46999.00
ASUS ROG STRIX 49" XG49VQ 144Hz 4ms HDMI DP HDR10 FreeSync Curved VA DFHD Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

47.979,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 47979.82
Asus XG49VQ 49" 144 Hz 1 ms (HDMI+Display) ROG Strix FreeSync Curved Monitör

Satıcı: incehesap

49.103,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 49103.10
ASUS Rog Strix 49" Xg49vq 144hz 4ms Hdmı Dp Hdr10 Freesync Curved Va Dfhd Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

49.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 49679.00
Asus ROG Strix XG49VQ 49" 144Hz 4ms (HDMI+Display) FreeSync Curved Monitör

Satıcı: incehesap | 7 yorum

49.856,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 49856.37
Asus XG49VQ 49" 144 Hz 1 ms (HDMI+Display) ROG Strix FreeSync Curved Monitör

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

51.037,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 51037.47
ASUS ROG STRIX XG49VQ 49 GAMING VA KAVISLI AURA RGB FREESYNC 2 HDR DFHD 3840X1080 1MS 144HZ DP HDMI USB MM VESA 3YIL ULTRA-WIDE HDR.

Satıcı: Betaplus

51.723,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 51723.84
Asus Rog Strix Xg49vq 49" 1 Ms Dfhd Curved 144 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: ASEL

52.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 52269.00

Asus ROG Strix XG49VQ Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix XG49VQ Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus ROG Strix XG49VQ Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 2
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -16 º
• Swivel Aralığı (+) +16 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 1193.33 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 529.10 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 344.74 mm
• Ekran Genişliği 1193.33 mm
• Ekran Yüksekliği 369.7 mm
• Ekran Derinliği 178.43 mm
• Ekran Ağırlığı 9.7 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 13.3 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 56 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 109 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 47 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ROG Strix XG49VQ Monitör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yavuz Profil Resmi

6 yorum

Yavuz Bu monitör de pubg oynarken flaş yesen gerçektede kör olursun
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.