4.5 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus ROG Swift OLED Gen3 (PG32UCDM3) Monitör Fiyatları

Asus Rog Swıft PG32UCDM3 31.5 OLED Gamıng, Freesync ve Gsync Uyumlu 3840X2160 0.03MS 240Hz 1000CD(HDR Max)Monitör - 0,03 ms - 240 Hz

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 3 yorum

77.899,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 77899.01
ASUS ROG Swift OLED 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

77.899,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 77899.01
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM3 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Gaming Monitör 77.899,01 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 77909.01
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM3 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Gaming Monitör 77.899,01 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 77909.01
Asus Rog Swift Pg32Ucdm3 31.5 inç 0.03 ms 240 Hz Freesync ve Gsync Oled Gaming Monitör 81.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 81649.00
ASUS 31,5" ROG SWIFT PG32UCDM3 0,03Ms 240Hz 4K OLED GAMING MONITOR 81.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 81689.00
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM3 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

86.076,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 86076.83
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM3 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

86.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 86339.00
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM3 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS

112.775,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 112775.00

Asus ROG Swift OLED Gen3 (PG32UCDM3) Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ROG Swift OLED Gen3 (PG32UCDM3) Monitör Temel Özellikleri

Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus ROG Swift OLED Gen3 (PG32UCDM3) Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -15 º
• Swivel Aralığı (+) +15 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 110 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 718 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 531 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 276 mm
• Ekran Genişliği 718 mm
• Ekran Yüksekliği 413 mm
• Ekran Derinliği 67 mm
• Ekran Ağırlığı 6 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 8.7 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 31 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 33 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 42 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Asus ROG Swift OLED Gen3 (PG32UCDM3) Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.