4.5 (2 oy) / 3 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus TUF Gaming VG249Q3A Monitör Fiyatları

Asus Tuf Gaming Vg249q3a 23.8" 1 Ms 180 Hz Oyuncu Monitör (1 Adet Ölü Piksel, Sıfır 3 Yıl Garanti) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Dualpazar

4.716,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 4716.90
Asus Tuf Gaming VG249Q3A 23.8 inç 180Hz 1Ms Full HD FreeSync IPS Gaming Monitör

Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 172 yorum

6.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 6419.00
Asus 23.8 İnc Tuf Gaming Vg249q3a 180Hz 1Ms(Gtg) Hdmı Dp Freesync Premium Fhd Fast Ips Gaming Monit

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

6.196,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 6196.90
Asus Tuf Gaming VG249Q3A 23.8" 1 Ms 180 Hz Freesync Oyuncu Monitör

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

6.198,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 6198.45
Asus TUF Gaming VG249Q3A 23.8" 1ms 180Hz FreeSync IPS Full HD Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: ABAKÜS TEKNOLOJİ

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 7009
Asus Tuf Gaming Vg249q3a 23.8 İnç 180Hz 1Ms Full Hd Freesync Ips Gaming Monitör

Satıcı: Abaküs Teknoloji

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 6999.00
Asus 23.8" TUF Gaming VG249Q3A IPS Monitör Siyah 1ms

Satıcı: Abaküs Teknoloji

6.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 6999.01
Asus Tuf Gaming VG249Q3A 23.8" 1 Ms 180 Hz Freesync Oyuncu Monitör

Satıcı: abakusbilgitek

7.047,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 7047.45
ASUS 23.8" IPS TUF GAMING VG249Q3A 1MS 180Hz HDMI Gaming Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: Erenler Ticaret

19.045,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 19045.95

Asus TUF Gaming VG249Q3A Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG249Q3A Monitör Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming VG249Q3A Monitör 23.8 İnç 6.196,90 TL
Asus TUF Gaming VG249Q3A-W Monitör 23.8 İnç 16.884,30 TL

Asus TUF Gaming VG249Q3A Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG249Q3A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.2 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 541 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 394 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 174 mm
• Ekran Genişliği 541 mm
• Ekran Yüksekliği 232 mm
• Ekran Derinliği 58 mm
• Ekran Ağırlığı 2.9 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 18 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus TUF Gaming VG249Q3A Monitör Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Cloren Profil Resmi

3 yorum

Cloren @epey https://www.asus.com/tr/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg249ql3a/ bunuda siteye eklermisiniz?
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey https://www.epey.com/monitor/asus-tuf-gaming-vg249ql3a.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 2 yıl önce
Ömer Profil Resmi

2 yorum

Ömer Peki bunun diğerinden farkı nedir ve bunun ntsc değeri nedir
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.