4.0 (1 oy) / 1 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus TUF Gaming VG249Q3R Monitör Fiyatları

ASUS TUF Gaming VG249Q3R 23.8 inç 180Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör 4.999,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 5009
ASUS TUF Gaming VG249Q3R 23.8 inç 180Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör 4.999,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 5009
Asus Tuf Gaming Vg249Q3R 23.8 Inç 180Hz 1Ms Full Hd Adaptive Sync Fast Ips Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

5.314,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 5314.63
ASUS 23.8" FAST IPS TUF GAMING VG249Q3R 1MS 180HZ HDMI-DP GAMING MONİTÖR - TUF - 180Hz- VG249Q3R - 23.8inç - Siyah

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 1103 yorum

5.395,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 5395.39
Asus TUF Gaming VG249Q3R 23.8" 1 MS 180 Hz Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ | 5 yorum

5.513,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 5513.97
ASUS TUF Gaming VG249Q3R 23.8 inç 180Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

5.586,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 5586.24
ASUS TUF Gaming VG249Q3R 23.8 inç 180Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS

7.708,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7708.87
Asus Tuf Gaming Vg249q3r 23.8 İnç 180Hz 1Ms Full Hd Adaptive Sync Fast Ips Gaming Monitör

Satıcı: ylmzhome

17.301,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 17301.60

Asus TUF Gaming VG249Q3R Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG249Q3R Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG249Q3R Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.2 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +22 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 540 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 407 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 213 mm
• Ekran Genişliği 540 mm
• Ekran Yüksekliği 320 mm
• Ekran Derinliği 37 mm
• Ekran Ağırlığı 2.7 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.7 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 18 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus TUF Gaming VG249Q3R Monitör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Bilal G***** Profil Resmi

6 yorum

Bilal G***** Ekran Yüzeyi: Parlama Önleyici
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.