4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus TUF Gaming VG249QE5A Monitör Fiyatları

Asus Tuf Gamıng VG249QE5A 23.8 IPS 1920X1200 1ms 146Hz 300CD Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 11 yorum

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 4999.00
Asus Tuf Gamıng Vg249qe5a 23.8 İnç 146hz 1ms Elmb Ips Gaming Cece5asu0230

Satıcı: sanaluygun55

4.825,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 4825.00
Asus Tuf Gamıng Vg249qe5a 23.8 İnç 146hz 1ms Elmb Ips Gaming Cece5asu0230

Satıcı: gamingdepom

4.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 4829.00
ASUS TUF GAMING VG249QE5A 23.8 inç 146Hz 1ms ELMB IPS Gaming (Oyuncu) Monitör 4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4899.00
ASUS 23,8" TUF GAMING VG249QE5A 1Ms 146Hz FHD IPS GAMING MONITOR

1 yorum

4.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 4929.00
ASUS TUF GAMING VG249QE5A 23.8 inç 146Hz 1ms ELMB IPS Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: incehesap

4.997,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 4997.02
Asus TUF Gaming VG249QE5A 23.8" 1 ms Full HD IPS 146 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

5.048,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 5048.04
ASUS TUF Gaming VG249QE5A 23.8" 146Hz 1Ms HDMI+DP FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: incehesap

5.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 5099.00
Asus Tuf Gaming Vg249Qe5A Oyuncu Monitörü Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

5.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5099.00
ASUS TUF GAMING VG249QE5A 23.8 inç 146Hz 1ms ELMB IPS Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Magic Teknoloji

5.099,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

10 5099.01
Asus 23.8" Ips Tuf Gamıng Vg249qe5a 1Ms 144Hz Hdmı-Dp Gaming Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

5.108,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5108.20
Asus 23.8" Ips Tuf Gamıng Vg249qe5a 1Ms 144Hz Hdmı-Dp Gaming Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: kasvabilişim

5.183,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5183.50
Asus TUF Gaming Vg249qe5a 23.8" 146Hz 1Ms Hdmı+dp FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör 5.197,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 5197.00
ASUS TUF Gaming VG249QE5A 23.8 inç 146Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Gaming Monitör 4.999,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 5009
ASUS TUF Gaming VG249QE5A 23.8 inç 146Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Gaming Monitör 4.999,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 5009
ASUS TUF Gaming VG249QE5A 23.8" 146Hz 1Ms HDMI+DP FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Betaplus

5.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 5349.00
ASUS TUF GAMING VG249QE5A 23.8 inç 146Hz 1ms ELMB IPS Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Betaplus

5.480,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

17 5480.64
Asus Tuf Gaming Vg249Qe5A Oyuncu Monitörü Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 5489.00
23.8 Asus Tuf Gamıng VG249QE5A IPS 146Hz 1ms 1xhdmı 1xdp Fhd 1920X1080 Hoparlör Flıckerfree Vesa

Satıcı: MAESKO

7.133,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

19 7133.14
ASUS TUF Gaming VG249QE5A 23.8 inç 146Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Gaming Monitör 7.561,36 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 7571.36

Asus TUF Gaming VG249QE5A Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG249QE5A Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG249QE5A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 541 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 394 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 174 mm
• Ekran Genişliği 541 mm
• Ekran Yüksekliği 323 mm
• Ekran Derinliği 58 mm
• Ekran Ağırlığı 2.7 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.3 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus TUF Gaming VG249QE5A Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.