4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus TUF Gaming VG257Q5A Monitör Fiyatları

Asus Tuf Gamıng VG257Q5A 24.5 Fast Va 1920X1080 0.5ms 200Hz 200Hz Dp HDMI Hoparlör Vesa 3yıl Elmb Sync, Gaming Aı, Eyecare Monitör

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 14 yorum

5.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 5809.00
ASUS TUF GAMING VG257Q5A 24.5″ 200Hz 0.5ms Gaming AI ELMB Full HD Fast VA Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: TEBILON

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 5709
ASUS TUF GAMING VG257Q5A 24.5″ 200Hz 0.5ms Gaming AI ELMB Full HD Fast VA Gaming (Oyuncu) Monitör 5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5799.00
ASUS 24,5" TUF GAMING VG257Q5A 0.5Ms 200Hz FULL HD VA GAMING MONITOR

1 yorum

5.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 5809.00
ASUS TUF Gaming VG257Q5A 24.5 inç 200Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync VA Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

5.918,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 5918.22
ASUS TUF Gaming VG257Q5A 24.5 inç 200Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync VA Gaming Monitör 5.799,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 5809
ASUS TUF Gaming VG257Q5A 24.5 inç 200Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync VA Gaming Monitör 5.799,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5809
ASUS TUF Gaming VG257Q5A 24.5" 200Hz 0.5Ms HDMI+DP HDR FullHD FreeSync VA Vesa Monitör

Satıcı: incehesap

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 5999.00
Asus Tuf Gaming Vg257q5a 24.5 İnç 200hz 0.5ms Full Hd Adaptive Sy

Satıcı: onlinealisverisyap

6.032,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 6032.71
Asus 24.5" Tuf Gamıng Vg257q5a 180Hz 1Ms Full Hd Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

6.051,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 6051.20
ASUS TUF Gaming VG257Q5A 24.5 inç 200Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync VA Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

6.051,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 6051.83
ASUS 24.5 TUF GAMING VG257Q5A 180HZ 1MS FULL HD MONİTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

6.063,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6063.18
Asus Tuf Gaming Vg257q5a 24.5 İnç 200hz 0.5ms Full Hd Adaptive Sy

Satıcı: incehesap

6.065,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 6065.10
Asus 24.5" Tuf Gamıng Vg257q5a 180Hz 1Ms Full Hd Monitör

Satıcı: ZmTeknoloji

6.126,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

14 6126.80
ASUS TUF Gaming VG257Q5A 24.5" 200Hz 0.5Ms HDMI+DP HDR FullHD FreeSync VA Vesa Monitör

Satıcı: Betaplus

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 6199.00
ASUS TUF Gaming VG257Q5A 24.5 inç 200Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync VA Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

6.354,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

16 6354.24
Asus Tuf Gaming Vg257Q5A 24.5 Fast Va 1920X1080 0.5 Ms 200Hz 200Hz Dp Hdmi Hoparlör Vesa Elmb Sync Oyuncu Monitör Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 6479.00
ASUS TUF Gaming VG257Q5A 24.5 inç 200Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync VA Gaming Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.556,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

18 6556.23
Asus Tuf Gamıng VG257Q5A 24.5" 200HZ 0.5ms Monıtor - 60 Hz - 24,5 inç

Satıcı: Dualpazar

6.643,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

19 6643.27
Asus Tuf Gaming Vg257Q5A 24.5 Fast Va 1920X1080 0.5 Ms 200Hz 200Hz Dp Hdmi Hoparlör Vesa Elmb Sync Oyuncu Monitör Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

6.861,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 6861.40
Asus 24.5" Tuf Gaming VG257Q5A 200Hz 0.5ms Full Hd Freesync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: SMALLMAN

7.043,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 7043.33

Asus TUF Gaming VG257Q5A Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG257Q5A Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG257Q5A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.3 High Bit Rate 2 (HBR2)
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 558.6 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 400.4 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 174 mm
• Ekran Genişliği 558.6 mm
• Ekran Yüksekliği 329.3 mm
• Ekran Derinliği 62.6 mm
• Ekran Ağırlığı 3.2 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.8 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 16 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus TUF Gaming VG257Q5A Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.