3.8 (2 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus TUF Gaming VG259QL5A Monitör Fiyatları

Asus Tuf Gamıng VG259QL5A 24.5 Fast IPS 1920X1080 0.3ms 200Hz 300CD Dp HDMI Hoparlör Vesa 3yıl Elmb Sync,yukseklık Ayarlı Monitör

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 4 yorum

6.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 6309.00
ASUS 24,5" TUF GAMING 0.3Ms 200Hz FHD IPS GAMING MONITOR

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

6.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 6309.00
ASUS 24,5" TUF GAMING VG259QL5A 0.3Ms 200Hz FHD IPS GAMING MONITOR

12 yorum

6.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 6309.00
Asus 24,5" Tuf Gamıng Vg259Ql5A 0.3Ms 200Hz Fhd Ips Gamıng Monıtor

Satıcı: Sepetist

8.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 8469.00
ASUS 24,5" TUF GAMING 0.3Ms 200Hz FHD IPS GAMING MONITOR

Satıcı: Sepetist

8.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 8689.00
Asus Tuf Gaming Vg259ql5a 24.5" 0.3 Ms Full Hd Pivot Ips 200 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: LuxuryAudio

8.834,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 8834.07
ASUS TUF Gaming VG259QL5A 24.5 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör 8.899,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 8909
ASUS TUF Gaming VG259QL5A 24.5 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör 8.899,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8909
Asus TUF Gaming VG259QL5A 24.5" 0.3 ms Full HD Pivot IPS 200 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: EnSonu

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 9499.00
Asus 24,5" Tuf Gamıng Vg259Ql5A 0.3Ms 200Hz Fhd Ips Gamıng Monıtor

Satıcı: EnSonu

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 9499.00
Asus Tuf Gaming Vg259ql5a 24.5" 0.3 Ms Full Hd Pivot Ips 200 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

9.624,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 9624.57

Asus TUF Gaming VG259QL5A Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG259QL5A Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG259QL5A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.3 High Bit Rate 2 (HBR2)
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var
• Diğer Bağlantılar 1/4" Tripod Socket

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -15 º
• Swivel Aralığı (+) +15 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 559 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 528 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 208 mm
• Ekran Genişliği 559 mm
• Ekran Yüksekliği 329 mm
• Ekran Derinliği 62 mm
• Ekran Ağırlığı 2.9 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.9 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 19 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus TUF Gaming VG259QL5A Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.