4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus TUF Gaming VG279Q3R Monitör Fiyatları

Asus Tuf Gamıng VG279Q3R 27 Fast IPS Freesync ve G-Sync Uyumlu 1920X1080 1ms 180Hz 250CD Dp HDMI Hoparlör Vesa 3yıl 100% Srgb Elmb Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 36 yorum

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 6499.00
ASUS TUF Gaming VG279Q3R Oyun Monitörü – 27 inç, Full HD (1920x1080), 180Hz, Hızlı IPS, Aşırı Düşük Hareket Bulanıklığı™, 1ms (GTG), FreeSync™, Değişken Overdrive, 100% sRGB

Satıcı: Teknorya

6.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 sn önce

2 6399
ASUS TUF Gaming VG279Q3R 27" 180Hz 1ms HDMI DP ELMB SYNC AdaptiveSync FHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Teknorya

6.614,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 6614.06
Asus 27" Ips Tuf Gamıng Vg279q3r 1ms 180hz Hdmı-dp Gamıng Monitör 1920x1080

Satıcı: TeknoryaBilişim

6.881,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 6881.07
Asus Tuf Gaming Vg279q3r 27" 180Hz 1Ms Hdmı Dp Elmb Sync Adaptivesync Fhd Fast Ips Gaming Monitör

Satıcı: GÜRSOY BİLGİSAYAR

7.125,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 7125.00
Asus Tuf Gamıng Vg279q3r 27 Fast Ips Freesync Ve G-Sync Uyumlu 1920X1080 1Ms 180Hz 250Cd Dp Hdmı Hoparlör Vesa 3Yıl 100% Srgb Elmb Monitör

Satıcı: TEKNORYA

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 7499.00
Asus Tuf Gaming Vg279q3r 27" 180hz 1ms Hdmı Dp Elmb Sync Adaptivesync Fhd Fast Ips Gaming Monitör

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

7.582,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 7582.29
Asus TUF Gaming Vg279Q3R 27 Fast IPS 1920x1080 1ms 180Hz Monitör 11.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 11199.00
ASUS TUF Gaming VG279Q3R 27" 180Hz 1ms HDMI DP ELMB SYNC AdaptiveSync FHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Teknosa

11.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 11199.00
Asus TUF Gaming Vg279q3r 27" 180Hz 1ms Hdmı DP Elmb Sync AdaptiveSync FHD Fast IPS Gaming Monitör 11.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11199.00
Asus Tuf Gaming VG279Q3R-J, 27 Inç Full Hd Monitör, 180 Hz, 1 Ms Gtg, Freesync, Adaptive Sync, Elmb, Gamefast Girişi, Fast-Ips Paneli, 16:9, 1920X1080, Displayport, Hdmı, Hoparlör - 0,03 ms - 100 Hz

Satıcı: koçlar grup ticaret

23.568,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 23568.00

Asus TUF Gaming VG279Q3R Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG279Q3R Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG279Q3R Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.2 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +22 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 615 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 428 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 213 mm
• Ekran Genişliği 615 mm
• Ekran Yüksekliği 364 mm
• Ekran Derinliği 38 mm
• Ekran Ağırlığı 3.3 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.3 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 20 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 21 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus TUF Gaming VG279Q3R Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.