3.8 (4 oy) / 2 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus TUF Gaming VG27AQ5A Monitör Fiyatları

Asus Tuf Gaming Vg27aq5a 27" 0.3 Ms 2K Ips 210 Hz Oyuncu Monitörü Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SATECH

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 8299.00
Asus Yenilenmiş Tuf Gaming VG27AQ5A 27 Inç 210Hz 0.3ms 2k Qhd Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör - 210 Hz Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Satech | 1 yorum

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 8599.00
ASUS TUF GAMING VG27AQ5A 27 FAST IPS 2560x1440 0.3ms 210Hz 300cd DP HDMI USB Hoparlör VESA 3YIL EYECARE, FLICKER-FREE,DÜŞÜK MAVİ IŞIK MONİTÖR

Satıcı: Amazon.com.tr

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 10809
Asus Tuf Gaming Vg27a Q5a 27 İnç 210hz 0.3ms 2k Qhd Adaptive S

Satıcı: dualpazar

10.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 10599.00
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A 27 inç 210Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Magic Teknoloji

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 10799.00
ASUS TUF GAMING VG27AQ5A 27″ 210Hz 0.3ms 2K QHD Fast IPS Gaming (Oyuncu) Monitör 10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10799.00
Asus TUF Gaming VG27AQ5A 27" 0.3 ms 2K IPS 210 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 10799.00
Asus Tuf Gaming VG27AQ5A 27 Inç 210Hz 0.3ms 2k Qhd Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 194 yorum

10.799,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 10799.66
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A 27 inç 210Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör 10.799,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 10809
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A 27 inç 210Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör 10.799,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 10809
ASUS TUF GAMING VG27AQ5A 27" 210Hz 0.3ms HDMI DP Type-C Adaptive Sync QHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 10999.00
ASUS 27" TUF GAMING VG27AQ5A 0.3Ms 210Hz QHD IPS GAMING MONITOR

5 yorum

11.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 11009.00
Asus TUF Gaming VG27AQ5A 27" 0.3 ms 2K IPS 210 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: incehesap

11.024,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

13 11024.02
Asus Tuf Gaming Vg27a Q5a 27 İnç 210hz 0.3ms 2k Qhd Adaptive S

Satıcı: magic

11.036,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

14 11036.34
Asus Tuf Gaming VG27AQ5A 27 Inç 210Hz 0.3ms 2k Qhd Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: magicteknoloji | 194 yorum

11.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

15 11199.00
Asus 27" Ips Tuf Gamıng Vg27aq5a 0.3Ms 210Hz Hdmı-Dp Gaming Monitör (2560 X 1440)

Satıcı: onlinealisverisyap

11.295,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

16 11295.20
ASUS 27 IPS TUF GAMING VG27AQ5A 0.3MS 210Hz HDMI-DP Gaming Monitör (2560 X 1440)

Satıcı: onlinealisverisyap

11.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

17 11320.00
Asus 27" Ips Tuf Gamıng Vg27aq5a 0.3Ms 210Hz Hdmı-Dp Gaming Monitör (2560 X 1440)

Satıcı: ZmTeknoloji

11.429,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

18 11429.70
ASUS TUF GAMING VG27AQ5A 27" 210Hz 0.3ms HDMI DP Type-C Adaptive Sync QHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

11.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

19 11549.00
Asus Tuf Gaming Vg27Aq5A 27 inç 210Hz 0.3ms Fast IPS Monitör Siyah 11.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

20 11949.00
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A 27 inç 210Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: MEDIAMARKT

11.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

21 11950.00
Asus Tuf Gaming Seri 5 Vg27Aq5A 27 Inç Fast Ips Oyuncu Monitörü Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 12139.00
Asus Tuf Gaming Seri 5 Vg27Aq5A 27 Inç Fast Ips Oyuncu Monitörü Siyah

Satıcı: Betaplus Teknoloji

12.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

23 12609.00
Asus TUF Gaming Vg27aq5a 27" 210Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

24 12999.00
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A 27 inç 210Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS

15.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

25 15831.00

Asus TUF Gaming VG27AQ5A Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG27AQ5A Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG27AQ5A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 615 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 455 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 214 mm
• Ekran Genişliği 615 mm
• Ekran Yüksekliği 367 mm
• Ekran Derinliği 54 mm
• Ekran Ağırlığı 4.2 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 31 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Asus TUF Gaming VG27AQ5A Monitör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Kullanıcı026 Profil Resmi

1 yorum

Kullanıcı026 Epey, Bu monitör G-Sync Compatible olarak geçiyor. Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 hafta önce
Epey Profil Resmi
Epey @Kullanıcı026 Güncellendi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 hafta önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.