4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus TUF Gaming VG27AQE5A Monitör Fiyatları

ASUS TUF GAMING VG27AQE5A 27 HDR 2K FAST IPS FreeSync VE G-SYNC UYUMLU 2560x1440 0.3ms 165Hz 300cd DP HDMI Hoparlör VESA 3YIL ELMB, 125% sRGB MONİTÖR

Satıcı: Amazon.com.tr

9.114,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 9124
Asus Tuf Gaming Vg27Aqe5A 27 Inç Hdr 2K Fast Ips Freesync G-Sync Uyumlu Monitör Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 8999.00
Asus Tuf Gamıng Vg27aqe5a 27 165hz 0.3ms Stereo Hoparlör Qhd Cece5asu0069

Satıcı: vizyonbilgisayar

9.114,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 9114.00
Asus Tuf Gamıng Vg27aqe5a 27 165hz 0.3ms Stereo Hoparlör Qhd Cece5asu0069

Satıcı: onlinealisverisyap

9.171,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 9171.10
Asus Tuf Gamıng VG27AQE5A 27 Hdr 2k Fast IPS Freesync ve G-Sync Uyumlu 2560X1440 0.3ms 165Hz 300CD Dp HDMI Hoparlör Vesa 3yıl Elmb, 125% Srgb Monitör - 0,3 ms - 165 Hz

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 2 yorum

9.191,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 9191.00
Asus 27" Fast Ips Tuf Gamıng Vg27aqe5a 0.3Ms 165Hz Hdmı-Dp Gaming Monitör (2560X1440)

Satıcı: onlinealisverisyap

9.197,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 9197.60
Asus Tuf Gamıng VG27AQE5A 27 Hdr 2k Fast IPS Freesync ve G-Sync Uyumlu 2560X1440 0.3ms 165Hz 300CD Dp HDMI Hoparlör Vesa 3yıl Elmb, 125% Srgb Monitör - 0,3 ms - 165 Hz

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

9.241,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 9241.72
Asus 27" Fast Ips Tuf Gamıng Vg27aqe5a 0.3Ms 165Hz Hdmı-Dp Gaming Monitör (2560X1440)

Satıcı: ZmTeknoloji

9.308,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 9308.60
ASUS TUF Gaming VG27AQE5A 27 inç 165Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync IPS Gaming Monitör 9.199,01 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 9209.01
ASUS TUF Gaming VG27AQE5A 27 inç 165Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync IPS Gaming Monitör 9.199,01 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 9209.01
Asus Tuf Vg27Aqe5A 27 inç 0.3 ms 165 Hz HDR 2K Fast IPS FreeSync VE G-Sync Gaming Monitör 9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 9499.00
ASUS TUF Gaming VG27AQE5A 27 inç 165Hz 0.3ms 2K QHD Adaptif Senkronizasyonlu IPS Oyun Monitörü

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 9499.00
ASUS 27" TUF GAMING VG27AQE5A 0.3Ms 165Hz QHD IPS GAMING MONITOR

1 yorum

9.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 9529.00
ASUS TUF Gaming VG27AQE5A 27 inç 165Hz 0.3ms 2K QHD Adaptif Senkronizasyonlu IPS Oyun Monitörü

Satıcı: Trendyol

9.647,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 9647.72
Asus Tuf Gaming Vg27Aqe5A 27 Inç Hdr 2K Fast Ips Freesync G-Sync Uyumlu Monitör Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

15 9899.00
ASUS TUF GAMING VG27AQE5A 27″ 165Hz 0.3ms Stereo Hoparlör QHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: LowellTeknoloji

9.922,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

16 9922.13
ASUS TUF Gaming VG27AQE5A 27 inç 165Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync IPS Gaming Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

10.009,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

17 10009.43
ASUS TUF Gaming VG27AQE5A 27 inç 165Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync IPS Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

10.098,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

18 10098.24
Asus TUF Gaming Vg27aqe5a 27" 165Hz 0.3Ms 2K QHD Adaptive Sync IPS Gaming Monitör 10.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

19 10599.00
ASUS TUF GAMING VG27AQE5A 27″ 165Hz 0.3ms Stereo Hoparlör QHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: ramazanmutlu

11.798,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

20 11798.48

Asus TUF Gaming VG27AQE5A Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG27AQE5A Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG27AQE5A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP High Bit Rate 2 (HBR2)
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 615 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 453 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 193 mm
• Ekran Genişliği 615 mm
• Ekran Yüksekliği 369 mm
• Ekran Derinliği 59 mm
• Ekran Ağırlığı 3.9 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.7 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 16 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 30 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus TUF Gaming VG27AQE5A Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.