4.5 (5 oy) / 16 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus TUF Gaming VG27AQML1A Monitör Fiyatları

Asus TUF Gaming VG27AQML1A 27" 1 ms 2K Pivot IPS 260 Hz Oyuncu Monitörü-Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

15.365,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 15365.00
Asus Tuf Gaming Vg27aqml1a 27" 1 Ms 2K Pivot Ips 260 Hz Oyuncu Monitörü - Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

15.674,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 15674.10
ASUS TUF Gaming 27" 260Hz 1Ms HDMI+DP+USB HDR WQHD G-Sync FreeSync IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: DinamikStore

25.664,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 25664.77
Asus Tuf Gaming VG27AQML1A 27 inç 260Hz 1Ms QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: DİNAMİKSTORE | 139 yorum

28.357,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 28357.50
Tuf Gaming Vg27aqml1a 27"" 260Hz 1Ms Hdmı+Dp+Usb Hdr Wqhd G-Sync Freesync Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: ylmzhome

29.211,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 29211.10
27 Asus Tuf Gamıng Vg27aqml1a 1ms 260hz 2k Ips

Satıcı: evotechstore

29.295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 29295.00
27 Asus Tuf Gamıng Vg27aqml1a 1ms 260hz 2k Ips

Satıcı: dinamiqstoree

29.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 29500.00
Asus Tuf Gaming Vg27aqml1a 27" 260Hz 1Ms Hdmı+Dp+Usb Hdr Wqhd G-Sync Freesync Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: EVOTECH STORE

29.925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 29925.00
ASUS TUF Gaming 27" 260Hz 1Ms HDMI+DP+USB HDR WQHD G-Sync FreeSync IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: EVOTECH STORE

31.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 31500.00
ASUS 27" TUF GAMING VG27AQML1A 260Hz(OC) 1ms DP FreeSync Premium HDR10 WQHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Erenler Ticaret

33.997,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 33997.29

Asus TUF Gaming VG27AQML1A Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG27AQML1A Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG27AQML1A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.2 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.2 High Bit Rate 3 (HBR3)
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 2
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var
• Diğer Bağlantılar 1/4" Tripod Socket

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -20 º
• Swivel Aralığı (+) +20 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 614.9 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 533.9 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 213.8 mm
• Ekran Genişliği 614.9 mm
• Ekran Yüksekliği 366.5 mm
• Ekran Derinliği 54 mm
• Ekran Ağırlığı 4.1 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.4 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 36 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus TUF Gaming VG27AQML1A Monitör Yorumları (16 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Süleyman Ş**** Profil Resmi

1 yorum

Süleyman Ş**** Alalı iki sene oldu. Düşük hz ile kullanırken ekranda çizgiler çıktı. Garantide panel değişti. Asuslarda olan bir sorunmuş araştırınca öğrendim. Onun dışında güzel monitör
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
yasin k***** Profil Resmi

1 yorum

yasin k***** Mediamarkt'daki linkde ürün görselle uyuşmuyor.Oradaki modelde yükseklik ayarı yok sabit monitör görseli kullanılmış farklı model mi?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @yasin k***** Üretici bilgileri bu şekilde: https://www.asus.com/tr/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg27aqml1a/techspec/
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Veli T****** Profil Resmi

1 yorum

Veli T****** Ölü piksel çıkma ihtimali varmı monitörde
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Muhammed Ç**** Profil Resmi

4 yorum

Muhammed Ç**** Dün satın aldım, abartıldığı kadar var demek isterdim lakin abartıldığından çok daha kaliteli bir cihaz olmuş, ips panelde renkler övülür ama siyahlar gömülür genelde, ips panele göre siyahlar çok siyah, va panelden farkı yok siyah renk konusunda, kesinlikle tavsiye ediyorum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
PBOW Profil Resmi

4 yorum

PBOW Hocam Youtubeda maksimum çözünürlükte 2160p var mı yoksa en fazla 1440P mi var yanıtlar mısınız ve 260HZ de mi kullanıyorsunuz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
apopro Profil Resmi

1 yorum

apopro Hangi site üzerinden satın aldınız? Bende gaming gen üzerinden almayı düşünüyorum ama çok fazla şikâyet var son zamanlarda.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Muhammed Ç**** Profil Resmi

4 yorum

Muhammed Ç**** @PBOW 2160p mevcut
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
lolale Profil Resmi

3 yorum

lolale iyi ki almışım öneririm
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
MahOAgA Profil Resmi

9 yorum

MahOAgA Rtings'te baya düşük puan vermişler bu monitöre.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Furkan E*** K***** Profil Resmi

1 yorum

Furkan E*** K***** İncelemesi daha gelmemiş neye göre düşük vermişler yazdınız?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
mahmut e*** Profil Resmi

5 yorum

mahmut e*** Web sitesinde MPRT 1 ms ve GTG bir ms olarak belirtmiş siz bunu niye eklemiyorsunuz acaba ayrı bir kıstasınız daha var mı?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey "Diğer Ekran Özellikleri"ne eklendi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Hiraeth Profil Resmi

36 yorum

Hiraeth 8 Bit + FRC diye biliyorum cihazı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
onur e*** Profil Resmi

1 yorum

onur e*** 10bit 144 HZ çalışıyor.
8 Bit 260 hz HDR açık şekilde kullanabiliyorum. Menüsü çok rahat.
Windows uygulaması beta alpha gibi bişey çok sorunlu.
Hoperlör kötünün iyisi. Omen 27qs'in hoperlöründen daha iyi.
Renkler canlı güzel.
Paneli BOE olarak geldi.
IPS Glow yok denecek kadar az. IPS te olması gerektiği kadar. Bu konuda Omen daha iyiydi sanki. Omen LG panel ile gelmişti.
Faydalı (4) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.