3.6 (5 oy) / 1 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus TUF Gaming VG27AQML5A Monitör Fiyatları

Asus Tuf Gamıng VG27AQML5A 27 HDR400 2k Fast IPS Freesync ve G-Sync Uyumlu 2560X1440 0.3ms 300Hz 300CD Dp HDMI USB Hoparlör Vesa 3yıl %95 Dcı-P3,eyecare, Flıcker-Free,düşük Mavi, Pivot, Işık Monitör

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 63 yorum

16.833,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 16833.00
ASUS TUF GAMING VG27AQML5A 27 HDR400 2K FAST IPS FreeSync VE G-SYNC UYUMLU 2560x1440 0.3ms 300Hz 300cd DP HDMI USB Hoparlör VESA 3YIL%95 DCI-P3,EYECARE, FLICKER-FREE,DÜŞÜK MAVİ, PİVOT, IŞIK Monitör

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

16.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 16809
ASUS TUF GAMING VG27AQML5A 27 HDR400 2K FAST IPS FreeSync VE G-SYNC UYUMLU 2560x1440 0.3ms 300Hz 300cd DP HDMI USB Hoparlör VESA 3YIL%95 DCI-P3,EYECARE, FLICKER-FREE,DÜŞÜK MAVİ, PİVOT, IŞIK Monitör

Satıcı: Amazon.com.tr

16.808,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

3 16818
ASUS 27 TUF GAMING VG27AQML5A IPS 1MS 300HZ 2XHDMI 1XDP 1XUSB 2K 2560X1440 HOPARLÖR PIVOT VESA SİYAH

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

16.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 16849.00
ASUS 27 TUF GAMING VG27AQML5A IPS 1MS 300HZ 2XHDMI 1XDP 1XUSB 2K 2560X1440 HOPARLÖR PIVOT VESA SİYAH

Satıcı: Betaplus

16.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 16849.00
Asus Tuf Gamıng VG27AQML5A 27 HDR400 2k Fast IPS Freesync ve G-Sync Uyumlu 2560X1440 0.3ms 300Hz 300CD Dp HDMI USB Hoparlör Vesa 3yıl %95 Dcı-P3,eyecare, Flıcker-Free,düşük Mavi, Pivot, Işık Monitör

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 63 yorum

16.849,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 16849.74
ASUS TUF GAMING VG27AQML5A 27″ 300Hz 0.3ms Pivot HDR400 2K QHD Fast IPS Gaming (Oyuncu) Monitör 16.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 16899.00
Asus TUF Gaming VG27AQML5A 27" 0.3 ms 2K Pivot IPS 300 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: vizyonbilgisayar

17.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 17019.00
ASUS TUF Gaming VG27AQML5A 27 inç 300Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör 16.899,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 16909
ASUS TUF Gaming VG27AQML5A 27 inç 300Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör 16.899,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 16909
ASUS TUF Gaming VG27AQML5A 27 inç 300Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

17.247,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 17247.02
Asus TUF Gaming VG27AQML5A 27" 0.3 ms 2K Pivot IPS 300 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: ebz

17.259,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 17259.86
Asus Tuf Gaming Vg27Aqml5A 27 inç 300Hz 0.3ms Fast IPS 2K Monitör Siyah 17.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 17399.00
ASUS TUF Gaming VG27AQML5A 27 inç 300Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör

Satıcı: MEDIAMARKT

17.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

14 17400.00
ASUS TUF Gaming VG27AQML5A 27 inç 300Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör

Satıcı: netsipariş

17.997,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

15 17997.19
ASUS TUF Gaming VG27AQML5A 27 inç 300Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör

Satıcı: Magic Teknoloji

18.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

16 18599.00
Asus 27" Ips Tuf Gamıng Vg27aqml5a 1Ms 300Hz Hdmı-Dp Gaming Monitör (2560 X 1440)

Satıcı: onlinealisverisyap

18.858,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 18858.40
Asus 27" Ips Tuf Gamıng Vg27aqml5a 1Ms 300Hz Hdmı-Dp Gaming Monitör (2560 X 1440)

Satıcı: ZmTeknoloji

19.037,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 19037.40
ASUS TUF Gaming VG27AQML5A 27 inç 300Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS

24.633,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 24643

Asus TUF Gaming VG27AQML5A Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG27AQML5A Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG27AQML5A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Özellikleri HDCP 2.2 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.2 High Bit Rate 3 (HBR3)
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Var
• USB-C (Type-C) Özellikleri Yalnızca Servis
• USB-C (Type-C) Adedi 1
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -20 º
• Swivel Aralığı (+) +20 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 615 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 534 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 215 mm
• Ekran Genişliği 615 mm
• Ekran Yüksekliği 367 mm
• Ekran Derinliği 54 mm
• Ekran Ağırlığı 3.6 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.8 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 23 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 42 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus TUF Gaming VG27AQML5A Monitör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Dinçer E**** Profil Resmi

3 yorum

Dinçer E**** Mükemmel ya Hu! 165 Hz VA Asus TUF Gaming Monitörden geçiş yaptım. Abi gözlerimin sağlığını kurtarmışım. :)
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.