4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus TUF Gaming VG27UQ1A Monitör Fiyatları

ASUS TUF GAMING VG27UQ1A 27 4K Fast IPS 3840x2160 1ms 160Hz 300cd DP HDMI Hoparlör VESA 3YIL%95 DCI-P3, DisplayWidget Center, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC Uyumlu

Satıcı: Amazon.com.tr

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 20009
ASUS TUF Gaming VG27UQ1A 27" 160Hz 1Ms HDMI+DP HDR UHD G-Sync FreeSync IPS Vesa Monitör

Satıcı: incehesap

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 19999.00
Asus TUF Gaming VG27UQ1A 27″ 160Hz 1ms ELMB Sync 4K Ultra HD IPS Gaming (Oyuncu) Monitör 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 19999.00
Asus Tuf Gaming Vg27uq1a 27" 160hz 1ms Hdmı+dp Hdr Uhd G-sync Freesync Ips Vesa Monitör

Satıcı: ebz

20.094,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 20094.50
Asus TUF Gaming VG27UQ1A 27" 160Hz 1Ms HDMI+DP HDR UHD G-Sync FreeSync IPS Vesa Monitör

Satıcı: incehesap

20.412,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 20412.42
Asus 27" IPS Tuf Gaming VG27UQ1A 1ms 160Hz Hdmi-Dp Gaming Monitör 3840x2160

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

20.459,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 20459.07
Asus Tuf Gaming Vg27uq1a 27" 160hz 1ms Hdmı+dp Hdr Uhd G-sync Freesync Ips Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

20.709,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 20709.46
Asus 27" Ips Tuf Gamıng Vg27uq1a 1Ms 160Hz Hdmı-Dp Gamıng Monitör 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

20.906,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 20906.00
ASUS 27 IPS TUF GAMING VG27UQ1A 1MS 160HZ HDMI-DP GAMING MONİTÖR 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

20.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

9 20979.00
Asus 27" Ips Tuf Gamıng Vg27uq1a 1Ms 160Hz Hdmı-Dp Gamıng Monitör 1920X1080

Satıcı: ZmTeknoloji

21.018,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 21018.40
Asus TUF Gaming VG27UQ1A 27" 160Hz 1Ms HDMI+DP HDR UHD G-Sync FreeSync IPS Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

21.369,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 21369.14
Asus Tuf Gamıng VG27UQ1A Gamıng Monıtor

Satıcı: Lowell Teknoloji

23.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 23749.00

Asus TUF Gaming VG27UQ1A Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG27UQ1A Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG27UQ1A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 614.8 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 455 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 213.8 mm
• Ekran Genişliği 614.8 mm
• Ekran Yüksekliği 366.5 mm
• Ekran Derinliği 57 mm
• Ekran Ağırlığı 4 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.8 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 49 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus TUF Gaming VG27UQ1A Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.