4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus TUF Gaming VG27VQ3B Monitör Fiyatları

Asus Tuf Gamıng VG27VQ3B 27 Kavıslı Fast Va Freesync 1920X1080 1ms 180HZ Monitör

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 54 yorum

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 7199.00
ASUS TUF Gaming VG27VQ3B 27 inç 180Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Fast VA Kavisli Gaming Monitör 7.199,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 7209
ASUS TUF Gaming VG27VQ3B 27 inç 180Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Fast VA Kavisli Gaming Monitör 7.199,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 7209
Asus Tuf Gaming Vg27Vq3B 27" 1Ms 180Hz Freesync Adaptive Sync Curved Va Fhd Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Betaplus

7.506,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 7506.83
Asus Tuf Gaming VG27VQ3B 27" 1 MS 180 Hz FreeSync Kavisli Full HD Oyuncu Monitör

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

7.783,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7783.17
ASUS TUF GAMING VG27VQ3B GAMING 27 27 KAVISLI FAST VA FREESYNC 1920x1080 1MS 180HZ DP HDMI MM VESA 3YIL ELMB SYNC,90% DCI-P3 Monitör

Satıcı: Betaplus

7.890,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 7890.24
Asus Tuf Gaming VG27VQ3B 27" 1 MS 180 Hz FreeSync Kavisli Full HD Oyuncu Monitör

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

8.100,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 8100.30
ASUS TUF Gaming VG27VQ3B 27 inç 180Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Fast VA Kavisli Gaming Monitör 10.895,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 10905
Tuf Gaming VG27VQ3B 27" 1ms 180Hz Freesync Adaptive Sync Curved Va Fhd Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: DevSepet

16.339,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 16339.65
Asus Tuf Gaming Vg27Vq3B 27" 1Ms 180Hz Freesync Adaptive Sync Curved Va Fhd Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Erenler Ticaret

22.546,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 22546.24

Asus TUF Gaming VG27VQ3B Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG27VQ3B Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG27VQ3B Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.2 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 610 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 456 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 193 mm
• Ekran Genişliği 610 mm
• Ekran Yüksekliği 367 mm
• Ekran Derinliği 80 mm
• Ekran Ağırlığı 4.2 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.9 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 17 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus TUF Gaming VG27VQ3B Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.