4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus TUF Gaming VG27VQM1B Monitör Fiyatları

ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27 inç 280Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Fast VA Kavisli Gaming Monitör 9.599,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 9609
ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27 inç 280Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Fast VA Kavisli Gaming Monitör 9.599,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 9609
Asus TUF Gaming VG27VQM1B 27" 1 ms Full HD Curved 280 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: Betaplus

10.009,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 10009.43
ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27" 280Hz 1Ms HDMI+DP FullHD FreeSync VA Curved Vesa Monitör

Satıcı: Betaplus

10.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10269.00
Asus 27 inç TUF Gaming VG27VQM1B 1ms 280Hz Full HD Kavisli Oyun Monitörü VA Panel

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 10 yorum

10.377,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 10377.87
Asus Tuf Gamıng VG27VQM1B 27'' 1 Ms 280 Hz Full Hd Curved Gamıng Monitör

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ | 2 yorum

10.377,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 10377.87
ASUS 27'' TUF GAMING VG27VQM1B 1Ms 280Hz FULL HD CURVED GAMING MONITOR

Satıcı: Betaplus

10.520,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 10520.64
Asus 27'' Tuf Gamıng Vg27vqm1b 1Ms 280Hz Full Hd Curved Gamıng Monıtor

Satıcı: ylmzhome

16.049,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 16049.60
Asus TUF Gaming VG27VQM1B 27" 1 ms Full HD Curved 280 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: Erenler Ticaret

20.749,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 20749.15

Asus TUF Gaming VG27VQM1B Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG27VQM1B Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG27VQM1B Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.2 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 610 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 456 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 193 mm
• Ekran Genişliği 610 mm
• Ekran Yüksekliği 367 mm
• Ekran Derinliği 78 mm
• Ekran Ağırlığı 4.2 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.9 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus TUF Gaming VG27VQM1B Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.