Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
14 dk önceki fiyat
1 12451 ASUS 28 IPS TUF GAMING VG289Q 5MS HDMI-DP Gaming Monitör (3840 X 2160)Satıcı: onlinealisverisyap
12.797,00 TL + Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
2 12807 ASUS TUF Gaming VG289Q 28 IPS 4K Freesync 3840X2160 5MS Dp HDMI MM Vesa 3 Yıl Eyecare, Pivot, HDR10 MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
12.860,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 12860.01 Asus TUF Gaming VG289Q 28" 5 MS 60 Hz HDMI+DP FreeSync HDR 4K Pivot IPS LED MonitörSatıcı: onlinealisverisyap | 3 yorum
12.862,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
4 12862.87 Asus TUF Gaming VG289Q 28" 5 MS 60 Hz HDMI+DP FreeSync HDR 4K Pivot IPS LED MonitörSatıcı: ramazanmutlu
13.052,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 13052.90 Asus 28" Vg289q 5Ms Tuf Gaming 4K Uhd Ips Freesync Dp Hdmı Gaming MonitorSatıcı: TEBİLON
13.053,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 13053.82 ASUS TUF GAMING VG289Q 28 IPS 4K FREESYNC 3840x2160 5MS DP HDMI MM VESA 3YIL EYECARE.PIVOT.HDR10Satıcı: Sepetist
13.064,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 13064.64 ASUS TUF Gaming VG289Q 28 inç 60Hz 5ms (HDMI+Display) 4K UHD FreeSync IPS MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
13.248,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
8 13258.72 Asus TUF Gaming VG289Q 28" 5 MS 60 Hz HDMI+DP FreeSync HDR 4K Pivot IPS LED MonitörSatıcı: zmteknoloji
13.251,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
9 13251.20 ASUS TUF Gaming 28 inç 60Hz 5ms (HDMI+Display) 4K UHD FreeSync IPS MonitörSatıcı: Sepetist
13.609,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
10 13609.00 Asus TUF Gaming Vg289Q 28" 5 MS 60 Hz IPS 4K UHD Oyuncu MonitörüSatıcı: Sepetist
13.609,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 13609.00 Asus TUF Gaming VG289Q 28" 60Hz 5ms (HDMI+Display) 4K UHD FreeSync IPS MonitörSatıcı: ZmTeknoloji | 20 yorum
14.020,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
12 14020.14 28" TUF GAMING VG289Q 5ms 2xHDMI DP QHD HDR IPSatıcı: UZMANLARPC
14.067,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
13 14067.38 28" Tuf Gamıng Vg289q 5Ms 2Xhdmı Dp Qhd Hdr IpSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
14.212,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 14212.13 ASUS TUF Gaming 28 inç 60Hz 5ms (HDMI+Display) 4K UHD FreeSync IPS MonitörSatıcı: Core Bilgisayar
15.022,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
15 15022.06