Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GamerTech | 12 yorum
28.969,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 28969.00 ASUS TUF Gaming VG28UQL1A 28 Gaming 4K Fast-IPS Freesync HDR HDMI 2.1 3840X2160 1MS 144Hz Dp HDMI USB MM Vesa 3 Yıl DSC, ELMB, Pivot, Eyecare, Flicker-Free, Düşük Mavi Işık MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
29.400,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
2 29400.59 Asus TUF Gaming VG28UQL1A 28" 1 MS 144 Hz HDMI+DP FreeSync 4K Ultra HD IPS LED MonitörSatıcı: ramazanmutlu
29.966,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 29966.90 Asus TUF Gaming VG28UQL1A 28" 1 MS 144 Hz HDMI+DP FreeSync 4K Ultra HD IPS LED MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
30.183,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 30183.84 Asus TUF Gaming VG28UQL1A 28" 1 MS 144 Hz HDMI+DP FreeSync 4K Ultra HD IPS LED MonitörSatıcı: zmteknoloji
30.898,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 30898.95 Asus 28" TUF Gaming VG28UQL1A 1ms 144hz HDMI,DisplayPort Fast IPS G-Sync 4K Gaming Monitör 34.713,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 34723 ASUS #N/ASatıcı: MB TEKNOLOJİ
35.949,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
7 35949.96 ASUS TUF GAMING VG28UQL1A 28 GAMING 4K FAST-IPS FREESYNC HDR HDMI2.1 3840x2160 1MS 144HZ DP HDMI USB MM VESA 3YIL DSCELMB PIVOT EYECARE FLICKER-FREE DUSUK MAVI ISIKSatıcı: Sepetist
36.421,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
8 36421.44 ASUS #N/ASatıcı: onlinealisverisyap
37.002,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 37002.54 Asus TUF Gaming Vg28Uql1A 28" 3840 x 2160 144 Hz 1 ms Hdmi DP Hdr10 IPS MonitörSatıcı: Sepetist
37.939,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 37939.00 TUF GAMING VG28UQL1A 28 GAMING 4K FAST-IPS FREESYNC HDR HDMI2.1 3840x2160 1MS 144HZ DP HDMI USB MM VESA 3YIL DSCELMB PIVOT EYECARE FLICKER-FREE DUSUK MAVI ISIKSatıcı: UZMANLARPC
38.953,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
11 38953.05 Asus Tuf Gamıng Vg28uql1a 28 Gamıng 4K Fast-Ips Freesync Hdr Hdmı2.1 3840X2160 1Ms 144Hz Dp Hdmı Usb Mm Vesa 3Yıl Dscelmb Pıvot Eyecare FlıckerSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
39.221,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 39221.06