4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus TUF Gaming VG32VQM5B Monitör Fiyatları

ASUS TUF GAMING VG32VQM5B 31.5 Fast VA KAVİSLİ FREESYNC VE GSYNC UYUMLU HDR 1920x1080 0.5ms 250Hz 300cd DP HDMI Hoparlör VESA 3YIL 120% Srgb FLICKER-FREE,ÇERÇEVESİZ,DÜŞÜK MAVİ IŞIK Monitör

Satıcı: Amazon.com.tr

12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 12509
Asus Tuf Gamıng Vg32vqm5b 31.5 İnç 250hz 0.5ms Curved Fast Va Cece5asu0226

Satıcı: vizyonbilgisayar

13.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 13299.00
ASUS TUF Gaming VG32VQM5B 31.5" 250Hz 0.5ms HDMI DP AdaptiveSync FreeSync Premium FHD Fast VA Curved 1500R Gaming Monitör

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 9 yorum

13.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 13490.00
ASUS TUF Gaming 31.5" 250Hz 0.5Ms HDMI+DP HDR FullHD FreeSync VA Curved Vesa Monitör

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

13.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 13649.00
Asus Tuf Gamıng Vg32vqm5b 31.5 Fast Va Kavisli Freesync Ve Gsync

Satıcı: ülgenbilgisayar

13.674,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 13674.72
ASUS TUF Gaming VG32VQM5B 31.5" 250Hz 0.5ms HDMI DP AdaptiveSync FreeSync Premium FHD Fast VA Curved 1500R Gaming Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 9 yorum

13.704,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 13704.26
ASUS TUF Gaming 31.5" 250Hz 0.5Ms HDMI+DP HDR FullHD FreeSync VA Curved Vesa Monitör

Satıcı: incehesap

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 13999.00
ASUS TUF GAMING VG32VQM5B 31.5 inç 250Hz 0.5ms Curved Fast VA Gaming (Oyuncu) Monitör 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 13999.00
Asus 31.5" Tuf Gamıng Vg32vqm5b Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

13.999,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 13999.50
ASUS 31.5 TUF GAMING VG32VQM5B MONİTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

14.047,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 14047.00
ASUS TUF Gaming VG32VQM5B 31.5 inç 250Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Fast VA Kavisli Gaming Monitör 13.899,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 13909
ASUS TUF Gaming VG32VQM5B 31.5 inç 250Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Fast VA Kavisli Gaming Monitör 13.899,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 13909
Asus 31.5" Tuf Gamıng Vg32vqm5b Monitör

Satıcı: ZmTeknoloji

14.194,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 14194.90
ASUS TUF GAMING VG32VQM5B 31.5 Fast VA KAVİSLİ FREESYNC VE GSYNC UYUMLU HDR 1920x1080 0.5ms 250Hz 300cd DP HDMI Hoparlör VESA 3YIL 120% Srgb FLICKER-F

Satıcı: incehesap

14.287,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 14287.42
ASUS TUF GAMING VG32VQM5B 31.5 Fast VA KAVİSLİ FREESYNC VE GSYNC UYUMLU HDR 1920x1080 0.5ms 250Hz 300cd DP HDMI Hoparlör VESA 3YIL 120% Srgb FLICKER-F

Satıcı: onlinealisverisyap

14.309,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 14309.61
Asus Tuf Gaming Vg32Vqm5B 250Hz 0.5ms Fast VA Kavisli Monitör Siyah 14.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

16 14599.00
ASUS 32'' VG32VQM5B 0.5Ms 250Hz VA FHD KAVİSLİ GAMING MONITOR

1 yorum

14.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

17 14599.00
ASUS TUF GAMING VG32VQM5B 31.5 inç 250Hz 0.5ms Curved Fast VA Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: MEDIAMARKT

14.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

18 14600.00
ASUS TUF GAMING VG32VQM5B 31.5 inç 250Hz 0.5ms Curved Fast VA Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Betaplus

15.234,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

19 15234.24
31.5 ASUS TUF GAMING VG32VQM5B 0.5MS 250MHZ 2XHDMI 1XDP FHD 1920X1080 HOPARLÖR FLICKER FREE CURVED VESA SİYAH

Satıcı: ACF Teknoloji

19.308,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

20 19308.00

Asus TUF Gaming VG32VQM5B Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG32VQM5B Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG32VQM5B Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.2 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 710 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 507 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 214 mm
• Ekran Genişliği 710 mm
• Ekran Yüksekliği 426 mm
• Ekran Derinliği 87 mm
• Ekran Ağırlığı 5.8 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.8 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 50 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 28.6 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus TUF Gaming VG32VQM5B Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.