4.1 (1 oy) / Yorum Yaz

Asus VA249QGS Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus VA249QGS Monitör Fiyatları

Asus VA249QGS 23.8 IPS 1920X1080 1ms 120Hz 350CD Dp HDMI VGA USB Hoparlör Vesa

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

7.333,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 7333.69
ASUS VA249QGS 23.8 IPS 1920x1080 1ms 120Hz 350cd Hoparlör VESA 3YIL

Satıcı: Amazon.com.tr

7.462,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 7472.32
ASUS VA249QGS 24 ″ 1ms 120Hz Adaptive-Sync Full HD IPS Monitör 7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 7699.00
Asus Va249qgs 23.8" 120hz 1ms Vga+hdmı+dp+usb Fullhd Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

7.706,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 7706.91
Asus 23.8" Ips Va249qgs 1Ms 120Hz Hdmı-Dp Usb 3.0 Pıvot Multımedya Monitör 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

7.721,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7721.40
ASUS 23.8 IPS VA249QGS 1MS 120HZ HDMI-DP USB 3.0 PIVOT MULTIMEDYA MONİTÖR 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

7.746,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 7746.01
ASUS 23,8" BUSINESS VA249QGS 1Ms 120Hz IPS FULL HD MONITOR 7.810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 7810.00
Asus 23.8" Ips Va249qgs 1Ms 120Hz Hdmı-Dp Usb 3.0 Pıvot Multımedya Monitör 1920X1080

Satıcı: ZmTeknoloji

7.832,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7832.50
Asus VA249QGS 23.8" 120Hz 1Ms VGA+HDMI+DP+USB FullHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: incehesap

7.858,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 7858.62
Asus VA249QGS 23.8" 120Hz 1Ms VGA+HDMI+DP+USB FullHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

7.892,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 7892.39
Asus Va249qgs 23.8" 120hz 1ms Vga+hdmı+dp+usb Fullhd Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: zmteknoloji

7.899,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 7899.39
ASUS VA249QGS 23.8 inç 120Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Pivot Monitör 7.711,07 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 7721.07
ASUS VA249QGS 23.8 inç 120Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Pivot Monitör 7.711,07 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 7721.07
ASUS 23.8" 120Hz 1Ms VGA+HDMI+DP+USB FullHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: incehesap

8.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 8139.00
Asus VA249QGS 23.8 IPS 1920X1080 1ms 120Hz 350CD Dp HDMI VGA USB Hoparlör Vesa

Satıcı: Hepsiburada

8.171,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

15 8171.09
Asus Va249Qgs 23.8 Ips 1920X1080 1Ms 120Hz 1Ms Full Hd Adaptive Sync Ips Pivot Monitör Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

16 8289.00
Asus VA249QGS 23.8" 120Hz 1Ms VGA+HDMI+DP+USB FullHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.379,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 8379.84
ASUS 23.8" 120Hz 1Ms VGA+HDMI+DP+USB FullHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 8469.00

Asus VA249QGS Monitör Fiyat Geçmişi

Asus VA249QGS Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus VA249QGS Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 4
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +35 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -180 º
• Swivel Aralığı (+) +180 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 540 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 457 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 211 mm
• Ekran Genişliği 540 mm
• Ekran Yüksekliği 323 mm
• Ekran Derinliği 48 mm
• Ekran Ağırlığı 3.05 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.8 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 14 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 4 W
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri Asus VA
• Barkod (EAN) 4711387794920

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus VA249QGS Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.