4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Asus VA279QGS Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus VA279QGS Monitör Fiyatları

ASUS VA279QGS 27 IPS 1920x1080 1ms 120Hz 350cd Hoparlör VESA 3YIL

Satıcı: Amazon.com.tr

9.253,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 9263.62
Asus Va279qgs 27" 120hz 1ms Adaptive Sync Full Hd Ips Monitör 123131232131

Satıcı: teknostok

10.154,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 10154.78
Asus Va279qgs 27" 120hz 1ms Adaptive Sync Full Hd Ips Monitör 123131232131

Satıcı: onlinealisverisyap

10.537,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 10537.03
Asus Va279qgs 27 Ips 1920X1080 1Ms 120Hz 350Cd Dp Hdmı Vga Usb Hoparlör Vesa 3Yıl Flıcker-Free Çerçevesız Düsük Mavı Isık Pıvot Monıtör

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

10.662,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 10662.50
Asus 27" IPS VA279QGS 1ms 120HZ Hdmı-Dp Gamıng Monitör 1920X1080

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

10.915,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 10915.68
ASUS VA279QGS 27" 120Hz 1ms Adaptive Sync Full HD IPS Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

10.956,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 10956.05
Asus 27" Va279qgs 120Hz 1Ms Full Hd Adaptive Sync Ips Kurumsal Pivot Monitör

Satıcı: OCCUSİS

11.907,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 11907.30
ASUS 27" VA279QGS 120Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Kurumsal Pivot Monitör

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

13.257,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 13257.16
Binbir Göz Bilgisayar Asus VA279QGS 27 IPS 1920X1080 1ms 120Hz 350CD Dp HDMI VGA USB Hoparlör Vesa 3yıl Flıcker-Free,çerçevesiz,düşük Mavi Işık,pivot Monitör

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

14.753,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 14753.88
Asus VA279QGS 27 IPS 1920X1080 1ms 120Hz 350CD Dp HDMI VGA USB Hoparlör Vesa 3yıl Flıcker-Free,çerçevesiz,düşük Mavi Işık,pivot Monitör

Satıcı: Erenler Ticaret

45.244,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 45244.71

Asus VA279QGS Monitör Fiyat Geçmişi

Asus VA279QGS Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus VA279QGS Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 4
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +35 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -180 º
• Swivel Aralığı (+) +180 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 529 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 229 mm
• Ekran Genişliği 612 mm
• Ekran Yüksekliği 367 mm
• Ekran Derinliği 47 mm
• Ekran Ağırlığı 3.9 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.95 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 16 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus VA279QGS Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.