4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Asus VA27ECPSN Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus VA27ECPSN Monitör Fiyatları

Asus VA27ECPSN 27'' 5 ms Full HD Pivot IPS 75 Hz Monitör Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

6.052,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 6052.52
Asus Va27ecpsn 27'' 5 Ms Full Hd Pivot Ips 75 Hz Monitör Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

6.174,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 6174.10
Asus VA27ECPSN 27'' 5 Ms Full Hd Pivot IPS 75 Hz Monitör Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 6499.00
ASUS VA27ECPSN 27 inç 75Hz 5ms Full HD Adaptive Sync IPS Pivot Monitör 7.699,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7709
ASUS VA27ECPSN 27 inç 75Hz 5ms Full HD Adaptive Sync IPS Pivot Monitör 7.699,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7709
Asus VA27ECPSN 27'' 5 ms Full HD Pivot IPS 75 Hz Monitör

Satıcı: Betaplus

8.030,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 8030.63
Asus VA27ECPSN 27 IPS FREESYNC 1920x1080 5MS 75HZ DP HDMI USB-C USB MM VESA 3YIL RJ45, EYECARE, FLICKER-FREE,CERCEVESIZ,DUSUK MAVI ISIK Monitör

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 2 yorum

8.143,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 8143.59
ASUS Va27ecpsn 27'' 5ms 75hz Ips Freesync Monitör

Satıcı: Betaplus

8.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 8229.00
VA27ECPSN 27" 75Hz 5ms FHD Adaptive Sync IPS Pivot Monitör 8.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 8289
Asus VA27ECPSN 27 5Ms 75Hz FHD IPS Adaptive Sync Monitör

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

8.322,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 8322.57
Asus VA27ECPSN 27 5ms 75Hz FHD IPS Adaptive Sync Monitör

Satıcı: Betaplus

8.437,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 8437.44
Asus VA27ECPSN 27'' 5 ms Full HD Pivot IPS 75 Hz Monitör

Satıcı: Erenler Ticaret

28.143,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 28143.46

Asus VA27ECPSN Monitör Fiyat Geçmişi

Asus VA27ECPSN Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus VA27ECPSN Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +35 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -180 º
• Swivel Aralığı (+) +180 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612.42 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 523.33 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 226.3 mm
• Ekran Genişliği 612.4 mm
• Ekran Yüksekliği 367 mm
• Ekran Derinliği 47.2 mm
• Ekran Ağırlığı 3.64 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.48 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 20 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus VA27ECPSN Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.