4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Asus VP229HF Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus VP229HF Monitör Fiyatları

Asus VP229HF IPS 21,5 Inc 1ms 100MHZ 1xvga 1xhdmı Fhd 1920X1080 Çerçevesiz Siyah Monitör.

Satıcı: Taskon | 2 yorum

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3799.00
Asus 21.5" Ips Vp229hf 1Ms 100Hz Hdmı Ev Ofis Monitör 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

3.654,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3654.70
Asus 21.5" Ips Vp229hf 1Ms 100Hz Hdmı Ev Ofis Monitör 1920X1080

Satıcı: ZmTeknoloji

3.711,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3711.00
Asus VP229HF 21.45" Ips 1 Ms 100 Hz 250 cd Hdmı Vga Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

3.715,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 3715.73
ASUS VP229HF 21.45 IPS 1920x1080 1ms 100Hz 250cd HDMI VGA VESA 3YIL 99% Srgb,EYECARE, FLICKER-FREE,ÇERÇEVESİZ,DÜŞÜK MAVİ IŞIK MONİTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

3.806,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 3806.78
Asus VP229HF 21.45" Ips 1 Ms 100 Hz 250 cd Hdmı Vga Vesa Monitör

Satıcı: zmteknoloji

3.811,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 3811.30
ASUS VP229HF 21.45 IPS 1920x1080 1ms 100Hz 250cd HDMI VGA VESA 3YIL 99% Srgb,EYECARE, FLICKER-FREE,ÇERÇEVESİZ,DÜŞÜK MAVİ IŞIK MONİTÖR

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

3.820,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 3820.44
ASUS VP229HF 21.45 IPS 1920x1080 1ms 100Hz 250cd HDMI VGA VESA 3YIL 99% Srgb,EYECARE, FLICKER-FREE,ÇERÇEVESİZ,DÜŞÜK MAVİ IŞIK MONİTÖR

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.966,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 3966.33
ASUS VP229HF 21.5" 100Hz 1Ms VGA+HDMI FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4009.00
ASUS VP229HF 21.45 IPS 1920x1080 1ms 100Hz 250cd HDMI VGA VESA 3YIL 99% Srgb,EYECARE, FLICKER-FREE,ÇERÇEVESİZ,DÜŞÜK MAVİ IŞIK MONİTÖR

Satıcı: KASVABİLİŞİM

4.018,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 4018.41
ASUS VP229HF 21.5" 100Hz 1Ms VGA+HDMI FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Dualpazar

4.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4140.00
21.5 Asus VP229HF IPS 1ms 100MHZ 1xvga 1xhdmı Fhd 1920X1080 Çerçevesiz Vesa Siyah

Satıcı: bayattech

4.375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 4375.00
21.5 ASUS VP229HF IPS 1MS 100MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 ÇERÇEVESİZ VESA SİYAH

Satıcı: ACF Teknoloji

5.643,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 5643.40

Asus VP229HF Monitör Fiyat Geçmişi

Asus VP229HF Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus VP229HF Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 493.6 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 357.6 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 204.4 mm
• Ekran Genişliği 493.6 mm
• Ekran Yüksekliği 291.2 mm
• Ekran Derinliği 49.7 mm
• Ekran Ağırlığı 2.3 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.7 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) C
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 10 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 12 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus VP229HF Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.